Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Megörültem?

Mi van velem? Megörültem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje küzdök táplálkozási zavarral és depresszióval, de a mai napig hittem abban, hogy meggyógyulhatok. De ma úgy kelltem fel, hogy éreztem, hogy nincs valami rendben. Azt hiszem éjjel sétáltam. Úgy érzem alva jártam. A mai nap pedig nagyon tompa volt, és úgy éreztem meg akarok halni. Öngyilkos akartam lenni. Most olyan tompának érzem magam. Régebb sokat sírtam, de most már sírni sem tudok. Egyszerűen csak a házban akarok maradni (még az udvarra sem tudok kilépni. Képtelen vagyok), és egész nap sorozatokat nézni. 17L

2015. máj. 30. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szedsz a depresszióra gyógyszert?
2015. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kevés természetes fényt kapsz, ami depresszióhoz vezet.
2015. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszereket.
2015. máj. 30. 19:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Utálom a fényt..
2015. máj. 30. 19:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát a gyógyszerszedés sok mindent megmagyaráz.... Valójában többet árt, mint használ. Olvasd csak el a mellékhatásokat, és megtudod mire gondolok.
2015. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szüleidhez nem tudnál segítségért fordulni, hogy felkeressetek egy szakembert?
2015. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olvastam őket. De eddig segítettek...
2015. máj. 30. 19:53
 8/15 A kérdező kommentje:
Járok pszichoterápiára, de nem is tudom. A szüleim nem értenek meg. Folyton sértegetnek. Hogy egész nap fekszem. Lusta vagyok. Nem csinálok semmit. Ezért vagyok kövér.
2015. máj. 30. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sorozatfüggővé váltál. Nem ismered be, de mindent alárendelsz ennek.

Ebből csak magadat tudod kirángatni. Ha felismered, hogy milyen marhaságra fecséreled a drága időt. Persze egy értelmes cél is kellene, amivel felválthatod a sorozatokat.És mivel a nappalaid fárasztóak,mert a tv előtt tespedés szellemileg kifáraszt, az éjszakáid sem nyugodtak, hanem még inkább kimerítenek. Ha nem tudsz magaddal beszélni, akkor segítségre van szükséged.

2015. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom. Segítségre van szükségem valóban. Azért írtam ide, hátha kapok néhány jó szót innen. Hátha rájövök, hogy értékes vagyok, túl értékes az életem ahoz, hogy eldobjam magamtól.
2015. máj. 30. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!