Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan telefonos app,...

Van olyan telefonos app, amely megmondja az előre beállított paraméterek szerint, hogy a nap adott időpontban mit kéne csinálnom, és amennyiben ezt nem teljesítem, addig figyelmeztet újra és újra, amíg le nem okézom?

Figyelt kérdés

Napi rutinom káosz. Most is már rég aludnom kéne... Legtöbb esetben mire észreveszem, hogy mekkora hülye voltam, már túl késő. Ezen kívül durván halogatok mindent. Talán egy ilyen "anyáskodó" alkalmazás segítene, amíg át nem állok egy értelmesebb életvitelre.


Próbáltam már más módszereket is, de ha számítógépnél kell dolgoznom, nagyon hamar elkalandozok, és mire ez tudatosul már hajnal is lehet. Akkor meg persze már ideges is leszek az egész miatt, és már csak azért sem megyek aludni.


Kajálást, tanulást, edzést, mindent halogatok. Ha valami itt pittyegne a fülembe, hogy állak már fel a seggemről, az talán megadná a kellő löketet.



2015. jún. 3. 02:48
 1/1 anonim válasza:

Manapság minden baromságra létezik App, szerintem erre is már van, csak kevésbé ismert.

Én szerintem az lenne a legjobb, ha kicsit lenyugodnál, otthagynád a gépet, kimennel a szabadba stb. A legjobb pittyegő a saját agyad. Meg kell szoknod a napirendet. Egy párszor erőszakkal csináld úgy, ahogy gondolod, aztán magától fog menni. Ha ilyen appot akarsz, megint csak a mobilt fogod állandóan nézni, ami még nehezít az eseten.


Sok mindenkinek van ilyen, főleg tiniknél akik nem tudják, mit csináljanak a sok idővel. De ha már az agyad nem képes irányítani a napirendedet (ami azt bizonyítja hogy szétszórt vagy) íme pár otlet: noteszba írd fel, ebresztőket állíts be (ha már csak a mobil marad), vagy esetleg tégy az ujjaidra színes madzagogat, amik emlékeztetnek. Egy hónap után meglatod, magától fog menni.

Sok sikert 😊

2015. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!