Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám fejleszteni az...

Hogyan tudnám fejleszteni az érzelmi intelligenciámat? Pszichológus online?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne,hogy amíg ez nem történik meg,nem lehetek boldog.

Belül teljesen más ember vagyok /másnak érzem magam/ mint amit a külvilág felé mutatok.

Nem merek úgy viselkedni ahogy egyébként szeretnék. Egyre zárkózottabb,magamba forduló leszek. Nem merek embereket még a nevükön szólítani sem,pláne nem becézgetni,egyszerűen képtelen vagyok rá,pedig szeretném! Az érzéseimet sem merem senkinek kimutatni még anyukámnak ,legjobb barátoknak sem. Nem merek lassan már kommunikálni sem. Érti valaki miről beszélek? Szeretnék és egyszerűen képtelen vagyok nyitni az emberek felé,lassan már nem lesz egy barátom sem. Munkahelyemen is utál mindenki, nem vagyok szimpatikus senkinek még akkor sem ha megeröltetem magam. Mára már beláttam,hogy velem van a baj.

Ha esetleg tudna valaki olyan pszichológust akivel online feltudnám venni a kapcsolatot,annak is örülnék.

Külföldön élek,így még nehezebb.

Érzem,hogy rossz irányba haladok és segítségre van szükségem. A problémáim pedig még ezen kívül elég sokrétűek,de talán a kommunikáción kéne először javítanom és hátha jobb lenne!



2015. jún. 8. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok de sajnos nem találtam rá megoldást - 5 éve járok pszichológushoz, 3 évig jártam mellette önismereti csoportba is, de érdembe nem javult se a kommunikáció képességem, se az empátiám, se az érzelmi intelligenciám.


egyetlen dolgot tudok csinálni - szükségből erényt, egy multicégnél viszonylag tűrhetően lehet így karriert építeni. de persze nem sokat ér, hiszen magányos vagyok, a barátaim se értik meg a helyzetemet.

2015. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia


...nem tudom aktuális e még meg,hogy miylen jellegu a te problémád de szerintem ne add fel és probálkozz kudarcok meg ne torjenek le...


[link]


én is most vettem a konyvet kicsit borsos az ára de megéri


[link]

...anyagi kereteid nem tudom mit engednek meg de egy probat szerintem megér


szép napot

2015. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!