Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan ered a gyilkolási vágyam?

Honnan ered a gyilkolási vágyam?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta megvan nálam ez a vágy, hogy gyilkoljak tök random embereket.Pontosan nem emlékszem, hogy mióta de kb. 12-13 éves korom óta és most vagyok 20 éves. Ja és még az,hogy nagyon brutálisan.
2015. jún. 13. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérfarkas lehetsz, vagy valami hasonló. Erre nincsen segítség. Sajnos.
2015. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az az érdekes, hogy az alap természetem az olyan, hogy a légynek sem tudnék ártani.
2015. jún. 13. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Elképzeled minden embenrel hogy hogyan kínoznad meg, hogyan végezned ki a legvégén ?

Csecsemőnel, anyukádnal is elképzelted mar?

Nem hiszem. Mert ha szociopata vagy pchiopata lennel akkor ezt természetesnek érezned, nem érezned azt hogy ez baj

Állatokat szereted ?

2015. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem képzeltem el csecsemőnél sem,anyámnál se sőt még állatoknál se mert szeretem őket.
2015. aug. 26. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán csak túl sok mindent fojtasz el magadban, és tombolni vágysz. De az is lehet hogy csak úgy vonz, kíváncsiságból. Van, aki nem érzi teljesnek magát míg meg nem tapasztalta azt az élményt, mikor a legvalódibb dolog felett rendelkezhet. Túl sok a gát ha valakit efelé hajtanak a vágyai. Légy óvatos, mert ha nagyon belefolysz a képzeletednek ebbe a világába lassanként nem fogsz látni magad körül a témától független dolgokat, és ez örök frusztrációhoz vezethet.

Én ezt a cipőt hordom.

2015. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!