Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 éves férfi vagyok. Minden...

25 éves férfi vagyok. Minden vágyam a család és egy kedves feleség. Azonban aszexuális vagyok, emellett ÉRZELMI kötődést fiatal ( 17 - 25) pelenka-fetisiszta CUKI fiúk iránt tudok érezni. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

csak ezeket a fiúkat látom szépnek, és vonzónak, érzelmileg, néha nagyon enyhén szexuálisan is. én magam is AB/DL vagyok, habár számomra ez nem szexuális dolog, sokaknak az, de általánosságban is-is. viszont amire vágyom legbelül az nem ez. én nekem a szemem elött mindig is, és most is egy család, feleség, 2 gyermek képe lebeg/ett, és ezt szeretném megvalósítani, de nem tudom hogyan... nem tudom mit csináljak ezekkel az érzelmeimmel. hogyan szeressek meg egy nőt? sajnos ezen rágódom 18 éves korom óta, és egyenlőre semerre nem jutottam el. valójában még szűz vagyok szexuális téren. mit tudok tenni?


25F


2014. ápr. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész pszichológushoz, aki segít abban, hogy rájöjj, ki is vagy, és segítsen, hogy elfogadd magadat, és esetlegesen elengedd a tökéletes családról felállított képedet.
2014. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ementali ***** válasza:

Nem vagy aszexuális, csak a szexuális beállítottságodat tagadod.


Homoszexuális vagy és pelenkakedvelő (ez utóbbi egy fétis), ez utóbbi jelenlegi kérdésedben nem releváns.


Jelenleg a 17-25 éves fiúk hoznak lázba, bár szerinted csak érzelmileg. A homoszexualitásnak, a nevével ellentétben nem az a lényege, hogy a saját nemed iránt érzel szexuális vágyat, ez csak egy szelete, hanem az, hogy a saját nemed iránt érzel érzelmi vonzalmat és szexuális vágyat. Az, hogy most (közelmúltban) nem érzel szexuális vágyat, az nem azt jelenti, hogy aszexuális vagy, hanem azt, hogy valami nincs rendben az életedben vagy valamilyen múltbéli eseményeket nem rendeztél le magadban, valamit nem emésztettél meg, például a homoszexualitásodat.

Maga a kérdésed is erre utal és az a vágyad, hogy feleséget és gyerekeket, azaz a hagyományos családot akarsz és ennek képe lebeg előtted. A homoszexuális ember nem tud érzelmileg egy nővel együtt élni, csak simán együtt élni, mint baráttal, gazdasági közösségben. Pont ez a lényege az egésznek, hogy egy homoszexuális ember a saját nemével tud szerelmen alapuló, szeretet közösséget alapítani, azaz családot.

A saját gyerek lehetne cél és jó is lenne, ha nem lenne számos akadálya. Manapság nem nagyon támogatják a homoszexuális párok általi gyerek nevelést. A béranya (hogy saját gyereked legyen, megfejnek, a nőbe csepegtetik) tiltott.


Röviden: Ha valaki nem hetero vagy bi, hanem homo, akkor ne számítson egészséges családi kapcsolatra egy ellenkező nemű emberrel. Se érzelmileg, se szexuálisan nem fogsz tudni semmit adni a partnerednek.

2016. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pelenkázod magad
2017. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!