Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a velemenyetek a pszicholog...

Mi a velemenyetek a pszichologusokrol? Igenybe vennetek a szolgaltatasaik? Hisztek abban, hogy segiteni tudnak?

Figyelt kérdés
koszonom a valaszokat elore is:)
2010. febr. 28. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én eddig kettőnél voltam egyik se tudott úgymond újat mondani. Végülis mindig oda jutok, hogy csak én tudom megoldani a problémáimat.
2010. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván aki lelkiismeretesen csinálja és nem a pénzedért az nagyon hasznos.

Én is jártam beszélgetni egy pszichológushoz fél éven át heti egyszer, sokat segített. Én azért fordultam hozzá, mert nem tudtam megnyílni az emberek előtt, így nem ment a barátkozás és a beilleszkedés sehol, ami majdnem depresszióhoz vezetett. Igazából ő világított rá a a dolog rejtett okára, és arra is, hogy hogyan küzdjem azt le.

Azóta mindig eszembe jutnak amiket mondott és már könnyen megy a kapcsolatteremtés és tartás más emberekkel. :)


Tehát: érdeklődj utána, hogy kihez mész, mert van aki csak a sablonszöveget nyomja és alig várja, hogy fizess az óra végén... Az enyém egyszer éjjel 2-kor is készségesen fogadott. :)

2010. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem muszáj lesz igénybe vennem a szolgáltatását, mert pánikbeteg vagyok és hiába szedek gyógyszert, nem hat semmit. eddig hülyeségnek tartottam, de így nem tudok rendes életet élni, muszáj kérnem segítséget:(
2010. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mellékesen, meg tudná valaki mondani, hogy a heti 1 alkalom mennyibe kerül?

Nagyon érdekelne, hogy kb mennyit kérnek egy ilyen beszélgetésért.Köszi előre is: Vera

2010. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiban segítenek, hogy van, akinek kiöntse a lelkét az illető, olyan valaki, aki kívülálló.
2010. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

A pszichológusok óradíja nagyon magas. 6 ezer alsó hangon, de inkább 8e. De ők már profik.

Viszont akinek hosszú távú kezelésre van szüksége, mint a pánikbetegeknek, azoknak Tündérhegyet ajánlom! Profik, csapatban dolgoznak, bentlakásos igaz, de sok fiatal van bent és olyan mint egy koli! 5 hónapig voltam bent, én szerettem! Sokat segített! Ja, a sima pánikosoknak elég 2 hónap is!

[link]

2010. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Úgy gondolom,hogy tudnak segíteni,én is jártam egy darabig,depressziós voltam.

Nem mondta el a doki a megoldást a problémáimra,inkább próbált rávezetni,tehát a helyes útra terelt.

A megoldást önmagunkban kell keresnünk-ezeket mondta.

Mindenesetre jó,ha valakivel eltud az ember beszélgetni.

És ne a lóvéra menjen.

2010. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Csernus dokinak nagyon jó könyvei vannak,vagy vannak videói is!videoklinika.hu
2010. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sztem nem nagyon tudnak segíteni. Elmondhatod őszintén az érzéseidet/gondjaidat és nem kell félned attól, hogy kinevet, hülyének néz, de sztem segíteni nem segít. megkönnyebülsz az tuti, de a barátaidnak/családodnak is elmondhatod sztem a gondjait

am meg attól, hogy elmondod egy pszichológusnak attól még nem oldódik meg, ugyanúgy nem tudja, hogy mit érzel stb, csak tanácsod tud adni, de megoldani nem és átélni.

vagy felír vmilyen antidepresszánst, nyugtatót de azzal meg nem vagy kisegítve

ja és egy csomó pénz szal sztem nem éri meg, ha baj van családdal/barátokkal kell megbeszélni, és utána hogy mi legyen tovább, kis lépésekkel előrébb

2010. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kevés pénzed van, elképzelhető, hogy van, aki elvállal alacsony vagy jelképes áron is
2010. márc. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!