Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegen bele merjek...

Pánikbetegen bele merjek menni egy ilyen utazásba?

Figyelt kérdés
Magát a rohamokat már tudom kezelni, jó ideje van Nálam ez a betegség, viszont a hányástól rettenetesen félek. Nem hánytam még soha szorongástól, idegességtől, de gyakori a hányinger és a gyomorgörcs és alapból fóbiaszerűen félek a hányástól. 2 órás lenne az út vonattal, oda vissza 4. Nem szeretném kihagyni, meg megint kimaradni a jóból, de eléggé félek. Mit gondoltok, mit tegyek?
2015. jún. 20. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vonaton mért hánynál? Pláne ha eddig még sose hánytál idegességtől, akkor most se fogsz. Ha elmész, és látod, hogy nem lett semmi probléma, ez inspirál arra, hogy legközelebb is elmenj.
2015. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mindig arra gondolok, hogy mi van, ha majd most fogok?:( És ezen még nem igazán tettem túl magam.
2015. jún. 20. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz. Egyébként mért nem mész orvoshoz? Ha gyógyszert szednél, nem lennének ilyen gondjaid, sokkal jobb lenne az életminőséged, nem rontaná el a hangulatod a fölösleges problémázgatás. Esetleg helyettesíthető a gyógyszer autogén tréninggel, jógával, de nem kell belenyugodni a betegségbe.
2015. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál ezzel, gyógyszert nem kaptam, de nem is szeretnék. A terápia meg nem igazán használt, még többet foglalkoztam a bajommal, mióta nem járok jobb a helyzet, de még így is nehéz
2015. jún. 20. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy másik orvost is meg lehetne próbálni, nem elég csak jobban lenni, teljesen jól kéne.
2015. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem mennék bele. Mert ha rosszul leszel, nem biztos, tudnak segíteni. Főleg ha egyedul leszel. Ha már most ideges vagy miattab akkor tuti rosszul leszel.
2015. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a 6-osra, mert az életbe' nem gyógyulsz meg! Természetesen nem fogsz hányni! Ne zárd börtönbe magad egy gyakorikérdéses ismeretlen miatt!
2015. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!