Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka ennek az...

Mi lehet az oka ennek az érzésnek?

Figyelt kérdés

Ebben a furcsa érzésben szenvedek már fél éve, és nem múlik el. Úgy érzem magam, hogy teljesen felfogom a külvilágot, befogadok minden információt, de mégsem érzem magamat jelen. Pontosan olyan mintha egy filmet néznék belülről. Az idő nagyon gyorsan telik, elhagytam magam, kicsúsztak a dolgok a kezeimből.

Egy évig külföldön dolgoztam, nagyon sokat, volt hogy minden nap megállás nélkül, de túléltem, hazajöttem 2 hónapja. Azóta teljesen betompultam, mintha minden nap eltolnék egy marist. Pedig nem élek vele. Ha iszom azt sem érzem meg.

Minden erőmmel azon vagyok, hogy visszaálljak a rendes kerékvágásba, bár elég nehéz, mert a közérzetem olyan üres, nem motivál semmi. Van úgy, hogy reggelente félek kikelni az ágyból, pedig vannak terveim, de nem tudom miért, de gátolom saját magam a teendőim elérésében.

Vannak más dolgok is, és szívesen fordulnék szakemberhez vele, de nem merek, mert félek, hogy csak felírnak valami nyugtatót meg valami antidepresszánst, amitől csak rosszabb lesz és annyi.



2015. júl. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichologus nem irhat gyogyszert!
2015. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg az állandó munka viselt meg ennyire :S
2015. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Írd be ezt a google-ba: DEPERSZONALIZÁCIÓ
2015. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ugyanis ez a neve a jelenségnek.
2015. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! :)
2015. júl. 5. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!