Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki letudta kűzdeni a...

Helguska kérdése:

Valaki letudta kűzdeni a hányástól való félelmét?

Figyelt kérdés

Kiskoróm óta félek tőlle, de kb.3 éve jött ki rajtam pánikszerűen.

Jártam pszihiáterhez aki nem segített rajtam csak nyugtatókat irt fel. Utána elmentem ilyen lelkisegély nyújtós nőhőz. Nála relaxáltam és jobban lettem. Most viszont ilyen hullám szerűen jönnek a rosszullétek.

Ideges vagyok, izzadok, remegek, szédülők . Enni se merek màr inni is keveset iszok. Mindig nyugtalan vagyok és bebeszélem magamnak hogy elkaptam ezt a hányás hasmenéses vìrust. Sajnos itthon a szüleim is kikészültek már ettől hogy nem tudnak segíteni. Anyukám elég hamar lesz ideges és ilyenkor űvöltőzik és ilyenkor itthon se akarok lenni hallgatni őt. De máshova is csak nagy erőfeszítéssel veszem rá magam hogy elmenjek mer mivan ha hánynom kell? Valaki tudna nekem segíteni hogy legyek jobban?


2015. júl. 4. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne pszichiáterhez menj, hanem pszichológushoz!
2015. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Párszor berúgtam és így annyira hirtelen jött a hányás, hogy nem volt időm filózni rajta.

Azóta nem félek a hányástól.

2015. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, és leküzdöttem :)
2015. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szóval van kiút belőlle.

Tudnátok pár tippet adni, hogy ti mit csináltatok, hogy jobb legyen?

2015. júl. 5. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült sajnos, pedig én is jártam pszichológushoz. Nálam csak rosszabb lett a helyzet, mióta egyszer hánytam :(
2015. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogy probálod le küzdeni a minden napi problémákat.? Sikerült/sikerül.?
2015. júl. 28. 09:29
 7/7 anonim válasza:
Az én fiam ugyan ezt csinálja és én is felhúzom magam rajta! Rohadt idegesítő! Pszichológus kell ide!
2015. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!