Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mazochista vagyok? Vagy csak...

Mazochista vagyok? Vagy csak szimplán hülye?

Figyelt kérdés
Amikor valami rosszul esik vagy csalódok valamiben/valakiben vagy valami miatt szomorú vagyok akkor érzem,hogy összeszorul a szívem és fáj. Mégis nagyon jó érzés. Sőt! Amikor valami nagyon rossz dolog történik akkor szinte vígasztal,hogy legalább érzem ahogy összeszorul a szívem. Ez így visszaolvasva ijesztő és talán még számomra is érthetetlen XD. Nem tudom miért van ez az egész. A testemben viszont sosem tudnék kárt tenni. L/15
2010. márc. 3. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hmm....minden esetre kicsit beteges.....
2010. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát...agyban nemigazán foghatod fel a szomorúságodat ha rögtön arra gondolsz hogy milyen jó is hogy összeszorul a szíved:S Pl döglött kiscica az úton---> összeszorul a szíved és arra gondolsz...milyen jó érzés ez:S
2010. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak élvezed azt, hogy tudsz panaszkodni, amikor rosszul vagy? Vagy talán úgy érzed, te nem érdemelsz jót? Én is szoktam hasonlóan érezni, de aztán eszembe jut, hogy nem sajnáltatni kellene magamat, amiért elrontottam valamit, hanem ki kell javítani a hibát. De tényleg nem tudom, hogy erre gondolsz-e...
2010. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert kiskorodban csalódtál a szüleidben, de szereted is őket, ezért összekapcsolod ezt a két érzést. Ha szeretnél ezen változtatni írj emailt.
2010. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én gyűlölöm magam sajnáltatni, nem is szoktam soha! Velem is szokott olyan lenni, hogy amikor valami rossz ér, akkor egy idő után próbálom felfogni úgy, hogy tök jó, legalább most szenvedek...De ettől még nem kívánom az igaz fájdalmat és én sem tennék kárt magamban, bármennyire tetszik néha a gondolat...Imádok élni, de ilyen vagyok...
2010. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vonz a saját halálom gondolata, de máséról hallani sem szeretek és beszélni sem róla, nehogy...
2010. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!