Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológia hallgatók (Pázmán...

Pszichológia hallgatók (Pázmány) a kollégium hogy működik?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy a felvettek mi alapján kerülnek be a koleszba és melyik épületbe? Milyen a kollégium?

Az angol és a biosz mennyire kell? Alapoktól kezdik? Mennyire veszik komolyan? Az elmúlt években én nem nagyon tanultam a biológiát és nem is voltam emeltes .

Miért a pszichológiát választottátok? Az első évben van gyakorlat??



2015. júl. 6. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
ne aggódj, a leghulyébbeket is átrugdossák, nem lesz gond a biosszal se meg mással se. ahogy a pázmányon mondani szokták: ha már egyszer bekerültél, a jó isten se ment meg a diplomától ...
2015. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az voltam igen, amíg fel nem tűnt a színvonal ... most már másikra járok
2015. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sandy357 válasza:

Szerintem igenis komolyan veszik a bioszt (tapasztalat). Első félévben anatómia, másodikban neuroanatómia van. Ezt a két tárgyat nagyon szigorúan veszik az oktatók, ha nem tudsz semmit nem engednek át. A mi évfolyamunkban (é az előzőben is, na meg a következőben is :D) elég sokan csúsztak emiatt.

A vizsgán is van egy beugró, ha ezt nem írod meg min. 2esre, akkor nem engednek szóbelizni....

2015. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolyan veszik, nem tudom, honnan veszi ezt a hülyeséget az első. Senkit nem rugdosnak át, rengetegen csúsznak az anatómia miatt.
2015. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!