Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik Xanaxot vagy Frontint...

Akik Xanaxot vagy Frontint szednek, de csak kis mennyiségben! Volt már valami komolyabb mellékhatásotok tőle?

Figyelt kérdés
Mondjuk, napi egy 0,25ös vagy csak a fele.
2015. júl. 12. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 3x 0,25 szedek frontint kicsit faradtnak erzem magamat tőle ennyi
2015. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit "hülyébb" leszel, pl. rontja a memóriát, de ha nem szedsz extrém sokat nagyon hosszú ideig, akkor fel lehet épülni belőle az elhagyása után pár hónappal. Igazából nem feltűnő, inkább akkor lehet észrevenni, amikor abbahagyod.
2015. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig minden oké volt amíg abba nem hagytam a frontin szedését. Napi 3 szemet szedtem és amint letettem elvonási tüneteim lettek. Túlérzékeny lettem, könnyen sírtam, dühbe gurultam ezen felül viszketett mindenem és nem tudtam aludni. Jobb ha el se kezded szedni mert az életbe nem jössz le róla :/
2015. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt. (napi 0,12-0,50)
2015. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!