Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek kamaszkorotokban nem...

Nektek kamaszkorotokban nem volt nagy a fantaziatok?

Figyelt kérdés

Marmint arra gondolok,hogy nem volt olyan,hogy elragadott benneteket az eros gondolat,a fantazia valamifele teren?

Ez a kamaszkoknal megszokott,hogy beindul nagyon a fantazia illetve a buta ugymond kenyszergondolat?



2015. júl. 15. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A fantázia mértéke kortól teljesen független. De kamaszként kitárul előtted a világ, fokozatosan felfedezed mit is jelent majd a felnőtt lét.. Teljesen átlagos ha fantáziálsz mindenféléről. De szerintem ez minden életkorban az.

Mit hívsz kényszer gondolatnak? Milyen típusú fantáziák miatt aggódsz? Ha kicsit konkrétabb lennél válaszolni is könnyebb volna.

2015. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos lattam regebben egy filmet ami egy idoutazasrol szolt,kulombfele parhuzamos univerzumokban jartak az emberek.Elegge meghatott ez a film es van,hogy azt gondolom,hogy en sem a rendes emberi vilagban elek hanem csak egy ''masolt'' vilagban.
2015. júl. 15. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kamaszkoromban mindig azt hittem, hogy a felnőttkori énem időgép segítségével figyel engem és befolyásolja a döntéseimet. :D

Volt egy időszak, amikor azt hittem, én vagyok az egyetlen igazi ember a világon, mindenki más csak egy robot és senkinek sincsenek érzései.

Kinőttem.

2015. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs ez alapján szerintem, ez teljesen normális :) Volt osztálytársam aki írói pályára szeretett volna menni és a lány konkrétan állandóan a saját álom világaiban élt. Átlagos felnőtt ugyan nem lett belőle de ebből semmi baja nem származott, ő így birkózott meg az élet dolgaival és kész. Nem vagyunk egyformák. Anno én is fantáziálgattam elég cifra dolgokat, volt hogy még "képzeletbeli barátom" is volt, amikor magányos voltam és nem értettem a többiek miért olyan kegyetlenek. Nekem az egészet egy könyv ihlette, ahol az embereknek volt egy láthatatlan állat kísérőjük, szóval az én barátom egy hópárduc volt. Nagyon nagy támaszt jelentett akkoriban. De már jó sok éve hogy eszembe se jutott.
2015. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ertem akkor nem csak en vagyok az egyetlen akinek ilyen abszurd kis fantaziaja tamad.De sajnos van mikor zavar es nem tudok koncentralni ugy a suliban vagy barhol.Remelem kinovom
2015. júl. 15. 14:12
 6/6 anonim válasza:
#4-es, nem az a trilógia amiben mindenkinek vam egy"daimónja" vagy nem tudom már hogy írjákja?
2017. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!