Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes élnem?

Szerintetek érdemes élnem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, az életben eddig semmit nem értem el, lusta vagyok, szerencsétlen, érettségim nincs mert megbuktam, barátom sincs, nem járok el sehova bulizni (mondjuk szeretnék talán) lelkigyenge vagyok, életképtelen, nem merek szembe nézni a problémákkal, néha úőgy gondolom fölöslegesen élek, nem itt kéne lennem, mert képtelen vagyok élni.

rendkívül önbizalomhiányos vagyok a külsőm miatt elsősorban, úgy érzem ha jobban néznék ki, teljesen más lenne a hozzáállásom mindenhez, úgy érzem egy jobb külső a kiút ebből a betegségből.

azonban..a testalkatom borzasztóan rossz, amin nem tudok változtatni (ezen a dolgon tényleg próbáltam változtatni sokszor, de nem tudtam, feladtam) rossz gént kaptam..jóképű se vagyok sajnos..a lányok sokszor kinevettek már, lerondáztak, ezek fájtak úgy igazán csak. természetesen bnőm sosem volt, csók vagy bármi meg pláne nem. egész nap egy jobb jövőről álmodozom, már tettem is érte, de mindig visszaestem

pénzt lopok szüleimtől hogy vegyek magamnak egy-két dolgot, amitől jobban érzem magam, dolgozni meg nem akarok..és mindezt arra fogom magamban, hogy ha már ilyen csúnya vagyok, megérdemlem h ne kelljen semmit sem csinálnom (de közben tudom hogy ez nagyon nagy baromság) egész napom a semittevéssel töltöm, hobbim nincs, csak zenehallgatás, egész nap gondolkozom, hogy mivel lehetne jobb életem

egyébként kedves, segítőkész és vicces srác vagyok, de visszahúzódó..

én nem sajnáltatni akarom magam, csak egy reális választ kapni, illetve sztem mentális betegségem van, nagyon súlyos, de nem tudom pontosan mi

pszchiológushoz viszont egyelőre nem megyek el, szüleim nem tartanak egyébként olyan esetnek aki arra szorulna, de én tudom hogy egy életképtelen alak vagyok, aki ha így folytatja hajléktalan vagy öngyilkos lesz, de tenni nem tudok semmit, mert már teljesen elkeseredtem


2015. júl. 18. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk holnaptól elkezdenél élni normálisan, nem úgy ahogy eddig, akkor lenne érdemes. Mondjuk vedd úgy, hogy most születtél és kezdj újra mindent elölről.
2015. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Húzz el pszichológushoz. Felnőtt ember vagy. Nem kell a szüleid beleegyezése.
2015. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha elolvastad az egészet, nem kérdeznéd meg a nemem :)
2015. júl. 18. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj csinálni valamit, ne csak gondolkodj egész nap, az nem tesz jót. Keress munkát, hobbit, járj el edzeni, tanulj és menj el megint érettségizni vagy valami. Engedd el a kinézeted, attól még lehetsz boldog és sikeres ha magabiztos vagy és megbékéltél magaddal akkor hidd el a többi ember is jobban fog közeledni. A pszichológus meg tényleg nem rossz ötlet, bár neked inkább egy önbizalomnövelő terápia kéne. A szüleid nem tudják akkor hogy hogy érzel, vagy magasról leszarnak... Állj a sarkadra és kezdj tiszta lappal!
2015. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az érettségin buktál meg, vagy még a középsuli folyamán? Bámelyik választ adod, nem késő megcsinálni a sulit/letenni az érettségit!


A tanulásra rá kéne állnod, és jövőre leérettségizi/folytatni a középsulit.

Minden rajtad áll!

Az egy dolog, hogy milyen adottságokkal vagy megáldva, ha a kisugárzásod jó, a viselkedésed és a szöveged megnyerő, akkor nem csak barátaid lehetnek, hanem 1 lány is az életedben.


Te is látod, hogy ez így nem jó, hát változtass!

Nyelveket tanulni sem árt... Ha esetleg külföldre sodorna az élet..Vagy csak agytornaként.

2015. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!