Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes elmenni ezzel a...

Érdemes elmenni ezzel a háziorvoshoz, fog beutalót adni pszichiáterhez, vagy nem fog komolyan venni?

Figyelt kérdés
Lelkileg eléggé mélypontra kerültem, és mindig rángok egyet, mielőtt elaludnék. Ez így megy egy ideig, aztán valahogy sikerül elaludnom, de nem vagyok reggelre igazán kipihent.
2015. júl. 14. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fog adni. Múltkor valamiért be kellett mennem a kórházba és egy nő pont ilyesmivel volt ott, igaz, ő már egész testből rángott rendszeresen.
2015. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az a baj,hogy félek orvoshoz menni,de ha tényleg nem múlik el,akkor el fogok.Bár ha el is múlik,utána majd megint jön valami..
2015. júl. 14. 14:13
 3/14 anonim ***** válasza:
De most ezt a rángást kicsit kifejthetnéd...
2015. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

szerintem a spcihiatriara menny beutalo nelkul csak idopontot kell kerni

ha ott elmondasz mindent biztos segitenek

2015. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kihagytam, hogy mit jelent a kórház. A pszichiátrián találkoztam a nővel. Csodálkoztam, hogy az ilyesmi is odatartozik, de igen.
2015. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam,hogy kell a beutaló.Akkor majd még meglátom,hogy először háziorvoshoz megyek,vagy a kórházban kérek időpontot.Olyan ez a rángás,ami már gondolom sokatoknál volt,mert normális egy szintig,hogy elernyednek az izmok,és ez egy zuhanásszerű érzéssel jár.Nekem is volt régebben is,de nem így,hogy egymás után sokszor.Van,hogy ilyen zuhanásszerű érzés,van,hogy csak a lábam remeg meg egy kicsit...aztán valahogy elalszom,de alig tudok reggel felkelni,és valószínű depressziós vagyok,vagy valami más..most pont egy mélypont van,de van,hogy viszonylag jól vagyok hónapokig..bár akkor is látják rajtam mások,meg én is érzem,hogy valami nem oké.
2015. júl. 14. 16:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Sürgősségire nem kell, ott viszont 5percet áldoznak rád, és lese fosnak. Én tudom, voltam ott, felkészültem hogy remegve elmondom a problémám töviről hegyire, 5%-nál bele ugatott a kedves doktor nő, hogy már pedig ez nem így van, és bsszam meg, elkönyvelt bipolárnak. 5perc után. Köszönöm, de a sürgősségiből többet nem kérek. A többihez viszont nem árt a beutaló, vagy minimum egy telefonos időpont kérés.
2015. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Fogok kérni akkor beutalót.
2015. júl. 14. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
A pszichiátriára nem kell beutaló. A neurológiára igen, a pszichiátriára legalább is tavaly még nem kellett.
2015. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt ez a rángás normális. Van aki nem is tud róla. Én súlyos lábműtét után voltam így. Nem mertem elaludni, mert borzalmasan fájt, amikor összerándultam elalváskor. Az orvos mondta, hogy ez a rángás normális.
2015. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!