Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt velem? Érezte már...

Mi történt velem? Érezte már valaki hasonlóan magát? 21/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy csak a lényeget írjam le: Hírtelen a semmiből, egy ideje elárasztották a fejemet buta, aggasztó gondolatok. Eleinte csak néhány volt, de mára már éjjel-nappal, ha magamnál vagyok folyamatosan szorongó, rossz gondolatok törnek rám. Félek a haláltól, a szeretteimet féltem hogy bajuk esik, már inkább alszok csak ne jussanak ezek az eszembe, írtózatosan szoktam érezni magamat, nem tudom egyszerűen folytatni az életemet, mert utcára sem megyek már ki csak néha, félek az emberektől, hogy rosszat akarnak, stb... Gyakran úgy érzem teljesen össze vagyok zavarodva, nagyon rossz amikor ez előjön. Nem tudok semmire sem koncentrálni. Lassan egy éve tart ez az állapot, de nem merek orvoshoz menni, mert félek hogy hülyének néznek majd akik megtudják, meg felír egy rakat gyógyszert az orvos, nem akarok ''zombi'' lenni. Mit tegyek? Volt már valaki hasonlóan? Hogy mászott ki ebből? Köszönöm, ha segítetek!
2015. júl. 22. 04:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, tudom hogy hosszú lett, de még így sem írtam le mindent, nem tudtam tömörebben leírni a dolgot.
2015. júl. 22. 04:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem orvoshoz kéne menni, hanem pszichológushoz. Az garantáltan nem ír fel semmiféle tudatmódosító szert, sőt, sokuk egyenesen utálja a mentális problémák gyógyszeres kezelését.
2015. júl. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a pszichológust ajánlanám. Ő nem ír fel gyógyszert csak az okait próbálja meg feltárni mentális úton.
2015. júl. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: Tényleg pszichológust keress fel. De ettől még nem biztos, hogy megúszod az orvost/gyógyszeres terápiát, mert ha olyan a probléma, tovább fog irányítani a megfelelő szakemberhez. Elhiszem, hogy félsz a gyógyszerektől, meg is értem, de ha sikerül eltalálniuk a megfelelőt, akkor nem "zombi" leszel, hanem épp ellenkezőleg: helyreállítja azt, ami nem megfelelően működik. De erre nem biztos hogy szükséged lesz.
2015. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azoknak is akik üzenetet írtak, igyekszem visszaírni minnél előbb.
2015. júl. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!