Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Olyan nőt keresek aki hasonlóa...

Olyan nőt keresek aki hasonlóan járt mint én. Velem az történt hogy a méhemben a 41. héten meghalt a babám aki egészséges volt. Nem tudom hogy, mit tegyek, hogy dolgozzam fel. érdekelne kinek hogy sikerült ez. Hogy mit léptek. Pereltek vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem! Nem velem történt ugyan, de sajnos több ismerősöm által tapasztaltam hasonlót! Egy ilyen tragédiát nehéz feldolgozni, sok erőt kívánok neked hozzá, ha úgy érzed egy jó terapeuta sokat segít, illetve, ha minél többször kibeszéled magadból. Sirasd meg nyugodtan, de ne fordulj magadba, tudom ezt könnyű mondani, járj el sokat otthonról, próbálj keveset agyalni. Kitartást és sok erőt kívánok!
2014. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Mi történt?
2014. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
.
2014. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Érdemes perelni. Egy ismerősöm több milliót kapott a kórháztól. Persze ettől a lelke nem jött helyre, de legalább tudott befizetni egy új lakásba.

Akkor nyugodott meg, mikor a kistestvért megszülte élve!

2014. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Nekem ilyen tapasztalatom (szerencsére) nem volt, másfél hónapja vetélésem volt a 11. héten, az is szörnyű érzés, de ez elképzelhetetlen fájdalom lehet.

A per annak függvénye, hogy mi történt, erről nem írtál bővebbet, tehát tanácsot sem igen tudok adni (lehet, hogy amúgy sem tudnék).

A feldolgozására pedig időre lesz szükséged. Esetleg majd sok sírás és a fájdalom "enyhülésével" egy újabb terhesség és egy egészséges gyermek segíthet valamelyest.

Én is azt javasolnám (amit én is tettem), hogy sírd ki a bánatod, amikor csak szükségét érzed, ha lehet beszéld meg a pároddal (nekem a férjem rengeteget segített és segít is)

Nagyon sok kitartást kívánok neked!

2014. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Én vagyok aki pontot írt, hogy követni tudjam a kérdést, majd ha géphez jutok reagálni. Köszönöm a lepontozást.


Barátnőm járt így. Betöltött 40. hét után ment a napi nst-re. Nagy sor, szólt hogy nem érzi a babát. Nem foglalkozott vele senki, mondván ne így akarjon sorra kerülni hamarabb, tudták hogy vidéki. Több, mint egy óra múlva került sorra, addig több dokinak is szóltak, de nyugalomra intették, hogy várja ki a sorát biztos alszik a baba. Ahogy sorra került az nst persze semmit nem mutatott, sürgősségi császárral megszült, de már késő volt. A boncolás kimutatta, hogy megmenthető lett volna a baba, ha akkor kiemelik. Megfulladt a köldökzsinórban. Nem pereltek, nem volt lelki erejük ezzel bíróságra járni. Évekkel ezelőtt történt, azóta sem tudták kiheverni, pedig testvér is született azóta.

2014. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

ennyi erővel minden elvetélt anya perelhetne .....

volt boncolás ? mik voltak az eredmények ? ha minden rendben volt és "egészséges" volt a gyerek akkor miért perelnéd a kórházat/orvost ?

ha megszületik és pár nap múlva hal meg akkor is perelnél ?


túlkép semmit sem írtál .....

2014. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na akkor írok.... a következö volt én Ausztriában szültem a korházban.Január 21.én kinyiltam egy ujnyira és folyamatos fájásaim voltak de szartak rám adtak egy kupot hogy menyek haza mert februára vagyok kiírva ... mondtam hogy nagyon erösek a fájásaim és nem tudok meni erre azt mondták jöjek vissza ha már ugy fáj hogy beszélni se tudok...én február 5 re voltam kiírva... amikor végre azt modták februárban hogy befektetnek. vizesen 168-as vérnyomással... már késö volt mert a baba megfuladt a köldökzsinor miat. akkor már persze vigyeltek rám...az egészben az volt a szörnyü hogy január 21 és február 10 közöt nem nézték meg menyire nyiltam ki pedig folyamatossan mondtam, panaszkodtam, nehezen tudok írni eröl mert már 100 szor elmondtam...... olyan sok minden történt ,rengeteget hibáztak.. de a dossziémba már nem volt bent se a vérnyomásom se az ödéma.....és nem lehet perelni én nem pénzt akarok én azt akarom hogy aki haza küldött 9.-én az álljon elém ,és egyáltalán ne menjen több nö közelébe.
2014. ápr. 16. 18:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

6. alul a baloldali mezőt pipálod és a figyelt kárdéseid cikkelyben megtalálod a kérdést


7. azért nem írt tulajdonképpen semmit, mert nem azokra kíváncsi, akiknek ennyi nem elég és szívesen belemásznának mélyebben, bár nem éltek át hasonlót, csak kibickednek. kizárólag azokra, akikkel történt hasonló. ami a részleteket illeti, hidd el, nekik egyelőre ennyi is elég lesz

2014. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

annyira parasztok vagytok... ez mire volt jó...?


amúgy én a helyedben utánajárnék, h lehet-e tenni valamit és aztán megtenném, amit lehet. ha nem túl fájdalmas procedúra. mert egy per akár évekig is eltarthat. szerintem még Ausztriában is...

2014. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!