Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre, idegre,...

Pánikbetegségre, idegre, kiegészítésképpen a b vitamin komplex hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom mi bajom. Egyik orvos csak belső feszültséget említ, valamelyik pánikbetegséget. Egész nap rosszul vagyok, éhes vagyok de enni se bírom remegek, ha mozgok akkor jön a gombóc stb...háton fekve elviselhető. Szervi bajom a doki szerint biztosan nincs, bár vérvétel és ekg volt. Van olyan amikor valahogy alábbhagy. Nyugtatókra abszolút nem reagál a szervezetem, csak rosszabbul vagyok tőlük. Így a következőt javasolták: Szedem a HOVA tabelttát, mellé esténként citromfű tea, valamint minden reggel és este egy szem b vitamin komplex kalciummal, és napi 1 szem c vitamin. Szerintetek? Folyamatos szorítás van a torkomban nyakamban hasamban, egyszerűen elviselhetetlen, mégis azt mondják ez nem súlyos valami.
2015. júl. 25. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem leszel jobban tőle. Van olyan, hogy valaki azért idegesebb, stresszesebb, érez jobban feszültséget, mert bizonyos vitaminok hiányoznak a szervezetéből. Ha ezeket a vitaminokat pótolja, akkor nyugodtabb lesz, mert a vitamin szint helyreáll.

De neked a gond pszichésen van és nem a vitaminok hiányával. Ergo neked egy nagyon jó pszichológusra lenne szükséged, illetve ha teheted jógázz. Ugyanis a pánikbetegségből akkor lehet kigyógyulni, ha az ok, ami kiváltja, az fel van ismerve és az van kezelve.

Egy volt pánikbeteg.:)

2015. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárak forgalmára hatásos. Neked munkaterápia (ami folyamatos értelmes fizikai és szellemi elfoglaltságot jelent sikerélményekkel).
2015. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ha vitaminhiányod van. Relaxációs gyakorlatok, pszichológus, antidepresszánsok tudnak javítani az állapotodon.
2015. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindenki ezzel a mozgással jön, de ha mozgok iszonyú rosszul leszek. Most kezdődött pár hónapja a dolog, akkor olyan 3-4 hét alatt rendbe jöttem úgy ahogy, de most visszajött. Próbálták már kideríteni mi okozza, de abszolút nincs olyan.
2015. júl. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!