Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismeri valaki ezt a helyet,...

Ismeri valaki ezt a helyet, járt már itt valaki? Ha igen, írnátok róla véleményt? (link van)

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 29. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ismerem és még nem is jártam itt szerencsére!! Remélem nem is kell mennem ide :/ Link alapján rossz helynek néz ki szerintem
2015. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a fórumukon kérdeztem, ott rendes és korrekt válasz vártam. Ha nem lenne pszichológus, lehet hogy náluk keresnék szakembert. De sosem jártam náluk. Neked mi az érzésed velük kapcsolatban így tapasztalat nélkül?
2015. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, oda járok pszichiáterhez, de mivel csak azt az egy orvost ismerem, így nem tudok átfogó véleményt mondani, én meg vagyok elégedve.

Amennyiben gyógyszeres kezelésre nincs szükséged, akkor pszichológust válassz.

2015. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért tűnik rossz helynek?


Én nem tudom mit gondoljak róluk, sokan vannak és nem tudok választani:) pszichológushoz mennék.

2015. júl. 29. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ott jó szakemberek, de ilyen vállalkozáshoz menni mindig sokkal drágább, mintha egy különálló pszichológushoz mennél. Nem mindegy, hogy 5000 Ft-ot fizetsz egy óráért, vagy 12 ezret...
2015. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!