Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit és hogyan tudnék másképp...

Mit és hogyan tudnék másképp csinálni az életemben?

Figyelt kérdés
Mindentől stresszelek. Most kisebb rohamokat kaptam, annyira sírtam már, hogy remegtem. Ma nyelvvizsgáztam egy 8 hónapos tanfolyam után, munka után fél 5-től este 8-ig, nem kis energiát fektettem bele, de előtte is jártan tanfolyamra, sokat tanultam a nyelvet. Harmadjára mentem, de katasztrófa volt az olvasásértés és a magnóhallgatás is, egyszerűen se kép se hang! Biztos vagyok benne, hogy ezt sajnos megint elbuktam :( Már a vizsga után sírógörcsöm volt de itthon stresszeltem be igazán. Más biztos, hogy nem így fogja fel ezt ahogy én! Teljesen tönkreteszem magam ezzel a folyamatos stresszel, mindentől izgulok, új helyzetektől, munkahelytől, vizsgáktól! Sokat várok el magamtól és ha ennek nem teszek eleget nagyon mély pontra kerülök. Meg akarok változni, nem akarom magamat tönkretenni, ha így haladok a pszichiátrián fogok kikötni vagy szívinfarktust kapok fiatalon. Köszönöm aki elolvasta nagyon hálás vagyok.
2015. aug. 1. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!