Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet így egyeltalán...

Hogyan lehet így egyeltalán dolgozni, ha a gyógyszer álmosít?

Figyelt kérdés
Én skizofrén vagyok, le is százalékoltak. Legutobb adtak rehab járadékot is ha jól emlékszek annak függvényébe, hogy X napot ledolgoztam már. Amit kapok még 30 ezer Ft sincs havonta! Mivel több mennyiségű gyogyszert kell szednem állapotom romlása miatt, igy dolgozni se tudok. Eddig 4 órát dolgoztam. Valami irodai munkát tudnék esetleg elképzelni ennyi gyogyszer mellett. Aki ijeneket szed az hogy dolgozik??? Mert nekem nem fér a fejembe. Csak azt tudom hogy rlegem van. Miért nem tudnak legalább 35 ezer Ftot adni ilyen hozzám hasonló embereknek? Ebből ugyanis zsemére se futja a rezsi meg egyebek mellett!
2015. aug. 3. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszereket szedsz?
2015. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ripedon a gxyógyszer neve. Miért?
2015. aug. 4. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel és este is szedned kell?

Azért kérdezem, mert én is antipszichotikumot kapok (quetiapint), de csak este veszem be, így napközben gond nélkül tudok dolgozni (teljes munkaidőben).

Már több, mint 10 éve szedem, időnként antidepresszánssal és szorongásoldóval, este altatóval együtt.

Nem okoz gondot a munkában, legfeljebb adag-módosításkor, de azt megúszom néhány nap szabival vagy betegállománnyal.

2015. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, reggel is kell szednem. Mert ha este beszedtem, akkor délután voltak hallucinációim. Nem volt elég csak este beszedni.
2015. aug. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!