Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden pszichiátriai gyógyszer...

Minden pszichiátriai gyógyszer álmosít, kábít? Nem akarok bamba lenni! Kávét 'zabálni'! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire írták fel és mit?
2013. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%
A Pszichiátria egy kamu orvostudomány ág, az egész arra megy ki hogy vegyed a szaros gyógyszereiket amiknek egyedüli hatásuk az amit leírtál. Ne szedd be és kész akármi is a bajod ha nem megy rá az egészséged meg tudod oldani magad is a depresszió kezelésének legjobb módja pl az ha beszélgetsz. Az epilepsziát és hasonlókat valóban kezelni kell de itt biztos nem ez a helyzet.
2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/2! Nem tudom eldönteni, hogy a betegség álmosít-e, vagy a gyógyszerek. Többfélét is szedek, nem részletezném, ha lehet...
2013. ápr. 12. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyugtatók nagy mennyiségben álmosíthatnak, de egyébként nem hinném. Sőt, engem kimondottan felébreszt. Azelőtt 12-16 órákat aludtam és zombiként másztam ki az ágyból, most meg 8 óra után kipihenten felpattan a szemem, és olyan aktív tudok lenni, mint még soha. Sertralint és Helexet szedek.
2013. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"depresszió kezelésének legjobb módja pl az ha beszélgetsz."


A depresszió az egy betegség. Az agy betegsége. Ha ezt szakorvos állapítja meg, akkor gyógyszerrel kezelni kell. Sokan csak magukra mondják, hogy depressziósok. Ez nem azonos a betegséggel! A szomorúságot, rosszkedvet nem szabad idekeverni.

2013. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!