Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy lassan valami...

Félek, hogy lassan valami pszichés betegség tüneteit produkálom. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyszerűen szinte minden jó dolog eltűnt az életemből, csak a gondok jönnek sorra. Vidám, mosolygós lány voltam, mostanra viszont gyűlölök reggelente felkelni, a torkom folyton szorít az idegességtől, az öngyilkosság is eszembe jutott már. Régebben egész normális életem volt, de most valahogy nem látok kiutat, csak vártam hogy történjen jó és semmi.
2015. aug. 6. 22:25
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom. Egy idő után már mások is észrevették rajtam, addig mondták hogy keressek segitseget, hogy végül elmentem pszichologushoz. Azóta jobb lett. De ez inkább rajtad múlik. Nekem is rá kellett jönnöm hogy nem magamat kell sajnáltatnom, hanem meglátni a kicsike jót is. Többet mosolygok, bár még mindig nem vagyok a régi. Kitartás! Próbálj mosolyogni ! :)
2015. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most kell orvoshoz fordulnod.
2015. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak: Az lenne a legegyszerűbb, és leggyorsabb megoldás, igaz? Csak a baj, hogy az orvos nem tud csodát tenni. Felír antidepresszánsokat, amik vagy hatnak rád vagy nem, ha pedig azt túladagolod, akkor üdvözlet az eternális depresszió világában. Remélem sosem éri el senki sem ezt a pontot. Felejtse el mindenki az orvost, mert lelki problémákra nem jók a hormonális gíógyszerek. Jobb lenne felkeresni egy pszichológust, és önmagadat tréningezni, mert csak magad kerülhetsz ki ebből a gödörből.
2021. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!