Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós volnék?

Depressziós volnék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban rossz kedvem van, vagy túl sokat alszom vagy képtelen vagyok aludni. Nem mosolygok és egyre inkább magamba zárkózom. Nem nevettem május óta.

Ha valakit megbántok (valószínűleg a kamaszkor miatt de olykor ingerlékeny vagyok) utána sírok és bűntudatom van.

Nem akarok szakemberhez fordulni, mit tehetnék? Ez depresszió?



2015. aug. 4. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedhetsz enyhe depresszióra orbáncfű kapszulàt.
2015. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ugyan ebbe a helyzetben vagyok.
2015. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem értesz egyet, de én azt javaslom, nyugodtan keresd fel az iskolapszichológust. Gondolj bele: ártani nem árthat, nem veszíthetsz semmit (hiszen nem kerül pénzbe) és ha nem tetszik, egy alkalom után nem mész többet. Viszont ha valami bajod van... szóval jobban jársz szerintem, ha elmondasz neki mindent. Fog tudni hasznos tippeket adni.
2015. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!