Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, minek a jelei ezek?

Mit tegyek, minek a jelei ezek?

Figyelt kérdés
Nemrég depressziós lettem. Elég erős hangulatingadozásaim vannak, de inkább csak magamban tartom. De dühös vagyok magamra is és a világra is. És azt érzem, hogy üvöltenem kell és rombolnom és szét kell vernem mindent...

#világ #tünet #depresszió #magamban tartani #törni-zúzni
2015. aug. 9. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
önsajnálat? rombolás helyett miért nem építész? keress vmi célt, elfoglaltságot és csináld.
2015. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a rombolásból még erőt is meríthetsz. Ilyenkor menj el futni, mozogni valamit. Ha csak szimplán kedvtelen vagy mindenhez, sokkal rosszabb. Belső feszültséget okosan is felhasználhatod, csak meg kell tanulnod.
2015. aug. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem semmihez sem, ezért inkább bármiféle programot lemondok és maradok itthon és egy napig fogyózok, egy napig hízókúrán vagyok... Szóval kiszámíthatatlan... Futni soha sem szerettem és mozogni sem. Maximum sétálni. De ahhoz sincs sok kedvem...
2015. aug. 11. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!