Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2. Hete szedem az antidepressz...

2. Hete szedem az antidepresszánst, és mintha rosszabbul lennék. Ez normális?

Figyelt kérdés
Elsőnek azt hittem jó lesz, elmúlt a torkomban lévő kellemetlen érzés, meg úgy aho elvoltam, leszámitva a furcsa hasi nyomás meg hátfájás. Tegnap már 2. hete szedem, és mintha megint rosszul lennék, nyom a torkom a hasam. Komolyan már ott tartok, lehet mégis valami szervi bajom van? Egyébként sertralint szedek és csak napi fél szemet kell ennem.
2015. aug. 12. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyet szedsz?
2015. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sertralin sandoz 50mg
2015. aug. 12. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első időkben (emberenként változik, mennyi) lehetnek hülye mellékhatások. Kitartás, ennél már csak jobb lesz! :)
2015. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy hatni fog. Nem lettem olyan nagyon kivizsgálva, csak vérkép meg ekg volt. Azt mondta a doki hogy ez biztosan pszichés, nem is tudna ilyen tünetekkel hová küldeni. Próbálkozott előtte nyugtató hatású dolgokkal de nem segítettek. Remélem tényleg csak lökött vagyok :)
2015. aug. 12. 08:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, hány évig akartak engem antidepivel és különbzöző nyugtatókkal kezelni, mire kiderült,hogy a tüneteimet nem a depresszió, hanem egy autoimmun betegség okozza. Azt hiszem, összesen 13 évig bolyongtam eképpen a magyar egészségügyi rendszerben. Klassz volt. :)


Persze, lehet,hogy neked tényleg pszichés eredetűek a problémáid, de hidd el, addig kell menni-menni, amíg végre valaki komolyan nem vesz.


A kérdésedre válaszolva pedig, igen, "normális" (nyilván nem az), hogy először rosszabbul leszel tőle, a tünetek erősödnek és azután szedál le rendesen.

2015. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4. hétre utoléred magad az állapotodban, onnantól javul, 8-12 hét múlva már gyakorlatilag jól leszel.
2015. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor végülis ez normális? Mert nekem a doki azt mondta hogy ha így fél szemmel eszem olyan 4-5 nap után teljesen jól leszek. Hát eleinte tényleg jobban is voltam, de a teljes jóléttől igen messze álltam
2015. aug. 12. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a doki konkrétan pszichiáter?
2015. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2015. aug. 14. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!