Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Irritál ha hozzám érnek,...

Irritál ha hozzám érnek, korábban nem volt ez így, mi okozhatja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pontosabban az irritál a legjobban, mikor intim helyeken érnek hozzám. Majdnem 2 évig jártam a barátommal, és az utóbbi időben nagyon irritált, ha fogdosott, sosem akartam előjátékot szex előtt. Ugyanúgy tetszett és vonzódtam hozzá, de mégis idegesített. Azt gondoltam csak unom, de nem, mióta szakítottunk és próbálkoztam másokkal is, ugyanazt az érzést váltották ki belőlem mikor a mellemhez értek vagy lejjebb. Legszivesebben rávágtam volna a kezükre. Régen nem volt ilyen problémám, szerettem a testi kontaktust, de most az idegeimre megy.Azt még hozzá kell tennem, hogy volt barátom állandóan fogdosott, és szinte kötelező volt a napi 2 szex. Okozhatta esetleg ez a problémát nálam?

2015. aug. 12. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ott a baj, hogy "kötelező" volt.
2015. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!