Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem mostanában?

SeSe1234 kérdése:

Mi történik velem mostanában?

Figyelt kérdés
remélem el fogom tudni magyarázni... mostanában úgy érzem hogy valaki néz, pláne amikor egyedül vagyok otthon. ha meg alszok akkor úgy érzés hogy valaki az ágyban mellettem van és véd ezért általában felszoktam húzódni a rácsaimhoz ahol érzem hogy ott van az a valaki. tegnap pedig kettő fura dolog történt: amikor a fürdőszobában voltam, persze megint egyedül voltam a házban, valami hideget éreztem elmenni mellettem és nagyon meg ijesztett meg közben egy videót csináltam, a másik pedig este történt amikor úgy éreztem hogy valaki megfogta a hajam és a tesóm is mondta hogy 'X miért mozog a hajad?' nagyon megijedtem és ugrottam egy nagyon, leesve az ágyamról. az utolsó pedig most teljesen hányingerem lett és feszül a gyomrom és a kutya is néha fel fel ugat a semmiért. mi lehet a bajom? hogy lehetne segíteni?

2015. aug. 14. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem néztél te mostanában horror filmet? Minél jobban hergeled magad annál több furcsaságot fogsz tapasztalni...szóval próbáld meg racionálisan végiggondolni majd utána következetesen zárd ki a gondolataid közül és meg fogsz nyugodni hamarosan :)
2015. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom megprobálom de a net-en azt olvastam hogy lehet hogy egy régen elhunyt családtag segíteni akar valamivel vagy csak szia-át akar mondani. Amugy nem nem néztem horror filmet hanem vicces videókat
2015. aug. 14. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem hiszek ebben, nyilván ha te igen az más..de a lényeg az az, hogy interneten nem szabad "diagnosztizálni" magad és ez erre az esetre is igaz, mert csak sokkolod magad..hidd el tapasztalatból mondom :) 1-es voltam
2015. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oki moki
2015. aug. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!