Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért aggódok ezen már több...

Noresz97 kérdése:

Miért aggódok ezen már több mint 3 hónapja? Többi lent!

Figyelt kérdés

Hát elég hosszú lesz, lehet, hogy sokan hülyének fognak emiatt nézni de legyetek szívesek értelmes, konkrét választ adni, hogy ez mitől van. Köszönöm előre is.


Az egész 3 hónapja kezdődött, mikor egy pc játékhoz letöltöttem egy magyarítást ami végül nem működött és újra kellett telepítenem emiatt a játékot.

A játék elindult miután újra telepítettem de a magyarítás bent maradt a programok telepítése és törlése menüben és egyszerűen nem tudtam letörölni mert ezt írta ki amikor töröltem volna: "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes." Eltelt kb. 3 hét és meguntam, kiszedtem úgy, hogy a ccleanerben a bejegyzés törlése menü pontra kattintottam ami nem törli a teljes programot. 1 hétig semmi bajom nem volt utána meg belegondoltam, hogy az a program még mindig ott van a számítógépemen és sehogy se fogom tudni rendesen kitörölni. Ezek után már több mint 3 hónapja csak ezen aggódok, nincs kedvem semmihez, mindig álmos vagyok és alszok szinte egész nap, olyanokat álmodok, hogy vissza megyek a múltba és megakadályozom ezt a hibámat, meg iszonyat be vagyok szűkülve és nagyon fáj a fejem is emiatt.

Mi miatt van ez?



2015. aug. 16. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a gépedet, és nem fogsz kattogni ezen. :)
2015. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a legszomorúbb, hogy a gépem kifogástalanul működik és mégis zavar az a dolog, hogy az a nyamvadt program ott van valahol a gépemen...
2015. aug. 16. 22:51
 3/9 A kérdező kommentje:

Még arra, gondoltam, hogy mivel újra raktam a játékot nem törlődött ki vele a mod is?

Csak valamiért benne maradt a programok telepítése és törlése menüben?

2015. aug. 16. 23:10
 4/9 A kérdező kommentje:

Kérlek!

Segítsetek! :'(

2015. aug. 18. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Uninstalláld a játékot teljesen, majd nézd meg, hogy hagyott e maga után szemetet a mappáiban: C:\Program Files\Gyártó\Játéknév, illetve a felhasználói mappákban

C:\Users\Felhasználóineved\Dokumentumok\Játéknév vagy

C:\Users\Felhasználóineved\AppData\Local\Gyártó\Játéknév

C:\Users\Felhasználóineved\AppData\LocalLow\Gyártó\Játéknév

C:\Users\Felhasználóineved\AppData\Roaming\Gyártó\Játéknév

C:\Users\Felhasználóineved\.Játéknév

Vagy ugyanilyen helyeken a C:\Users\All Users\ alatt.

Ha úgy látod, hogy azok a játékra utalnak, töröld ki őket.

És akkor tuti nem marad a programnak semmi fájlja a gépeden.

2015. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Okés!

Köszönöm szépen!

2015. aug. 19. 17:19
 7/9 A kérdező kommentje:
De még akkor sem, ha a ccleanerrel a bejegyzés tőrlése ponttal szedtem ki az uninstall-óját?
2015. aug. 19. 17:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Még akkor sem???
2015. aug. 21. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs fájl ott a nevezett folderekben, akkor nem lehet ott program!
2015. aug. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!