Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Evészavarom félek megint...

Evészavarom félek megint előjön. Mit tegyek? Ma is hánytattam magam háromszor!

Figyelt kérdés

Kb 3 éve diagnosztiált pszichiáter anorexiával de szerintem nekem bulimiám van na mindegy. Kaptam rá gyógyszert ami már már hatástalanná válhatott mert kb 1 hónapja megint fogyókúrázok és ha már nem bírom evés nélkül megeszek egy csomó margarint vagy ilyen zsíros ételt de tényleg csak akkor amikor már nem bírom és a hűtőbe benézve már csorog a nyálam az éhségtől szó szerint!!


A gyógyszer hatott pár évig most nem tudom miért nem hat. Pszichiáterem pszichoterapeuta is és támogat de amikor visszaesek pl most is megfenyeget hogy elküld bent fekvéses osztályra. Milyen szakember az ilyen? Ezért már most pár napja mikor voltam nála nem is mondtam hogy kiújult a tünetem mert nem bízok benne!


Mit tegyek most? Le akarok állni a zabálási rohamaimmal meg nem akarom hogy ennyi hízlaló ételt egyek. De azt se akarom hogy most betegségem legyen mert az anorexiámnak köszönhetem a gyomorfekélyemet, fogromlásomat és még sorolhatnám. Valaki aki ért a témához írjon



2015. aug. 25. 11:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és amit 3 évig szedtem gyógyszert már nem szedem mert hatástalanná vált koplalok mellette! Szóval már jó pár hete abbahagytam gondoltam ez fontos
2015. aug. 25. 11:52
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen kis csökött fogaid lesznek ha hánytatod magad, és a gyomorsav lefogja marni a zomácot!

Nézd a lifenetworkon a véznàk kontra dagik műsort. 17 :00kor lessz! :)

2015. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó köszi az elrettentést nagyon kemény vagy hogy ilyen képeket küldözgetsz nekem. Tudod ez egy betegség amiről nem tehet az ember -.-
2015. aug. 25. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok.

Próbálj egy nap 3x 4x enni valami finom egészséges ételt! zöldséget gyümölcsöt!

És gondolj arra hogy ez jót tesz a testednek/szervezetednek! Egészségesebb leszel és energikusabb! Próbáld megállni azt hogy hánytasd magad.. Ha nagyon csinálni akarod ràgj el egy kekszet! És hidd el nem ádt a szervezetednek ha vajas kenyeret vagy bármi zsíros ételt eszel! Neked csak az kell hogy valaki lelket öntsön beléd és melletted álljon! :) Gondolj arra nem vagy beteg, megtudod csinálni! Hajrá kérdező!!

2015. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem sértésnek szántam az első kommentet :(
2015. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nekem nyugodtan nagyon szívesen segítek neked!! Tudok adni egy két étkezési tippet és hogy mit tegyél hogy ne bántson a tudat ha eszel!
2015. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megneztem tegnap a veznak kontra dagik musort. Hat most mit mondjak ra? Volt benne egy homoazexualis fiu aki anorexias volt es ehy elhizott no. Tenyleh mindketten nagyon sovanyak voltak. Koszi annak aki mutatta h. Va. Ilyen musor
2015. aug. 26. 07:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Hát pont nem olyan rész ment benne amit akartam mutatni! Szoktak olyan vékony nők lenni benne akik alig esznek, stb, de ez pont nem az volt .. sajnálom

2015. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma öttől lesz még egy rész megnézem azt is! :) Egész jó sorozat nekem nagyon tetszik. De a kérdésemre is várok válaszokat! :I
2015. aug. 26. 16:51
 10/10 Szilvi drága válasza:

Én szívesen segítek ha szeretnéd :)

Üdvözlettel: egy volt anás :)

2015. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!