Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 22 évesen egyszerűen nem...

22 évesen egyszerűen nem tudok gondolkodni, lassú az agyam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szellemi munkát végzek, tehát nagyon fontos lenne, hogy pörögjön az agyam. Reggel 5kor kelek minden nap, messze van a munkahelyemen. Átlagban napi 6 órát alszok, hétvégén többet. Ezen nem tudok változtatni, érzem, hogy nagyon kevés,de egy nap csak 24 órából áll, és több nem fér bele. Sportolok, egészségesen találkozok,mégis nagyon feledékeny vagyok, nem emlékszem dolgokra, az un dolgokat nem fogadja be az agyam, nem marad meg semmi, csak folyamatosan felejtek. Olvasni szoktam, nem iszom, nem drogozom. Mit tudnék tenni??
2015. aug. 26. 10:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, telefonról írok.
2015. aug. 26. 10:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet több fehérjére és szőlő cukorra van szüksége az agyadnak. Az Omega 3 is segít a koncentrációban
2015. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és én a vizsgaidőszakban lecitin kapszulát szedtem, az is sokat javított a memóriámon.
2015. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden nap eszem húst (csirkemell, hal, vagy sertés) +túró, tojás... Multivitamint is szedek, és már nem tudok mire gondolni, hogy mi lehet a probléma
2015. aug. 26. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenned kéne egy Kicsit! (Márha ez lehetséges) ;)
2015. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem pihenned magad ki rendesen.Ez sokat tud számítani.
2015. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többet kéne aludni. Valamit szedjél ki a napi programjaid közül, és feküdj le 9-10 között ha 5-kor kell kelned, mert ez hosszútávon nem fog működni. Vagy keress közelebbi munkahelyet, ha tudsz.
2015. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!