Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki jó pszichológust...

Ismer valaki jó pszichológust Budapesten?

Figyelt kérdés
Maximum 5000 forintot tudok fizetni, jobban örülnék férfi pszichológusnak. Nem hátrány, ha kicsit tovább lát a tudománynál, de ne legyen mániákus ezotéria-hívő. Hetente szeretnék járni, legalább 60 percet. Nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni. Korábban is jártam terápiára, 34 éves nő vagyok.

2015. aug. 26. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Még else döntötted hogy pszichológushoz mennél vagy spiritisztához. Előbbi normális ember aki segíteni tud utóbbi kuruzsló aki csak még mélyebbre húz!


Jó szakembert nem kapsz 5 rongyért csak rosszat. Ha tényleg jobban akarsz lenni a pénz nem lehet akadály! Kérdésedre válaszolva dr. Gál Adrien, Dr. Bezzegh Éva de ha férfi akarsz dr. Ormay István


akit én nagyon nagy szívvel merek javasolni az Bíró Eszter klinikai szakpszichológus

2015. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos Bp-en ennyi pénzből nem fogsz magánpraxisban dolgozó pszichológust találni, legalábbis nem 60 percben.

A SOTE Tömő utcai részlegére lehet menni TB-re, beutalóval, 2-3 hét várakozási idő van, de elvileg egész jó.

2015. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és várom szeretettel a továbbiakat :) Tehát férfi pszichológust keresek. Első válaszolónak üzenem, hogy én nagyon jól tudom, hogy milyen pszichológust szeretnék, de bizonyos "ezoterikusnak" ható jelenségeket egy jobb pszichológus nem tud szó nélkül hagyni, vagy semmibe venni, ez a legnagyobb pszichológusokra igaz. Tehát nem akarok egy teljesen racionálisan gondolkodó pszichológust, mert ez nem racionális szakma, de olyat sem, aki képtelen kicsit mélyebben gondolkodni az életről, az emberi cselekvésekről. Viszont ne essünk át a ló túloldalára, nem akarok hipnózist, kineziológiát, családállítást, ezek viszonylag elfogadott módszerek, de nem szeretnék ilyesmit pillanatnyilag.
2015. szept. 9. 10:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet egyébként 5 ezerért már klinikai szakpszichológushoz is menni, telített a szakma, rengeteg pszichológus van. Csak én nem találok megfelelőt, ezért lenne jó, ha valaki tapasztalat birtokában tudna ajánlani valakit.
2015. szept. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!