Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régen 1-2 éve súlyos depresszi...

Régen 1-2 éve súlyos depresszióbn szenvedtem . Segített a doki, ma már majdnme smemi nyoma, de néhanapján vissza visszatér. Kísért. Nemakrom ujra. Mittegyek? ->

Figyelt kérdés
nincs alapvető probléma,, ezt nemtudom emgmagayrázni..pont ez a szörnyű.
2010. márc. 10. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
18˛\L.
2010. márc. 10. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Találj ki magadnak valami olyan elfoglaltságot, ami hosszabb időre leköt vagy járj el sportolni. Talán az segíthet..

2010. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes én is hasonlókkal küzdök! Dokinál nem voltam, csak a háziorvosnál, aki csak annyit mondott, hogy nyugi!!! :-)


Én azt próbálom(tam), hogy mindig mosolygok és úgy teszek, mintha minden rendben lenne!


Egy ideje így maradtam és jól érzem magam, pedig semmi különös nem történt velem.

2010. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg depiből átcsaptam pánikbetegségbe, addig halogattam az orvoshoz menést, hogy ez lett belőle. Sokan azt hiszik aki pánikbeteg az hülye is. Hát nagy tévedésben vannak. Egy éve kezelnek, és még azért rámjön egy-egy tünet, de a gyógyszer mellett próbálom kordába tartani. Akaraterővel sok minden elérhető.Te is kapcsolódj ki, és hessegesd el a rossz gondolatokat.
2010. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meddig szedtél gyógyszert?
2010. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szedtem gyógyszert, anyám nem engedte, csak pszihologushoz jártam..
2010. márc. 11. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:

A végén mindenki gyógyszert szed, csak azért kérdezem.

Ennek is szervi oka van, mint minden betegségnek (Az agy is szerv). Pusztán akarattal nem fog ebből kigyógyulni senki. Aki igen, az nem is depressziós, vagy pánikos volt, csak egyszerűen rosszkedvű, vagy más miatt voltak fizikai tünetei.

2010. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Anyukád miért nem engedte, hogy gyógyszert szedj? Ez a betegség, így életed végéig elkísér, és te is átadod a lányodnak. És ő is depis lesz. És te sem engeded hogy gyógyszert szedjen. Így lesz egy egyszerű depi, örökletes betegség.
2010. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!