Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lehet felkeresni egy...

Érdemes lehet felkeresni egy szakembert?

Figyelt kérdés

Röviden: kisgyermekkoromban mindig mosolygós, nyitott, beszédes személyisé voltam. Nagyszüleim és édesanyám nevelt, bár mindig a nagyszülők akarata érvényesült. Nem mehettem sehova, korán alvás, mindig menetrend szerint kellett élni. Bezárkóztam teljesen, ehhez még hozzátársult hogy duci voltam, így nem is különösebben kaptam pozitív visszajelzéseket. Most 22 vagyok, a nagyszülőktől eljöttünk édesanyámmal, külsőmön változtattam amennyire tudtam. De semmi nem változott.Barátom tulajdonképpen nincs, barátnőm akivel ugy jöttem össze hogy ő kezdeményezett, fél év után szakított mondván nem tud szeretni. Ez volt az utolsó csepp úgy érzem. Nagyon szerettem őt.

Most haragot, mérhetetlen haragot érzek úgy kompletten a világ felé, és úgy érzem semmi kapaszkodóm nincs.


2015. aug. 28. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy egyedül nem tudsz ezzel megküzdeni, és nem találsz kapaszkodót sem barátok, sem rokonok személyében, igen. Szerintem keress fel szakembert, ő biztosan segít majd.
2015. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes szakemberhez fordulnod. (Megjegyzem, ha haragot érzel, az egy NAGYON JÓ kiindulópontja a terápiának!)
2015. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen érdemes, 2-es miért jó kiinduló pont?
2015. aug. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol van Pesten TB alapon pszichiátria?
2015. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!