Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek a betegsegektol es a...

Rettegek a betegsegektol es a bakteriumoktol?

Figyelt kérdés

En vagyok az egyetlen akinek eza gondja van ?

Ha van egy sebem akkor egyszeruen beparazok hogy mi lesz ha egy bakterium megy bele pl a husevo bakterium, vagy ha vizbe megyek olvastam hogy van egy bakterium ami az orrodon keresztul felmegy az agyadig es megeszi szep lassan.. es ezzel aza gond hogy idonkent (nem fuggoseg) neha megvagom magam,es este mindig beparazok hogy miert csinaltam mivan ha valami belemegy elfertozodik stb..(csaladi problemak amiket nem reszleteznek)Na most a betegsegektol is rettegek, ha meghallok egy betegseget rogton utanna kell olvasnom(nem nyugodok amig nem tudok meg mindent a betegsegrol) es amint elolvastam a tuneteket bekepzelem magamnak azokat szo szerint, de egyszerre csak egy betegsegtol felek de akkor honapokig nem nyugszom meg(ilyen pl. a veszettseg , ebola,pestis es minden ilyen dolog) mit kezdhetnek ezzel ??? van rajtam kivul mas is akinek eza problemaja ?(bocsanat a helyesiras miatt nemet a gepem es ebbol adodoan a hibajavitom is nemet)



2015. aug. 29. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
a bakteriumoktol valo felelmem kialakulasa anyukam miatt van, elakart remiteni attol hogy leszedjem a sebeimet.. eleg jol sikerult neki. (ha ez szamit valamit)
2015. aug. 29. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
ha félsz a baciktól, akkor ne nézd meg, hány kiló baktérium van éppen most... benned is.
2015. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem ugy ertettem hogy mindenfele bacitol hanem a betegseget terjesztoktol pl mint a mikrobak
2015. aug. 29. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
benned levő baktériumok és gombák is okozhatnak betegségeket. Lásd e.coli, candida
2015. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, pszichológushoz.
2015. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rögeszmés-kényszeres zavarnak tűnik, és igen, sok ember él még ugyanezzel a problémával. Ráadásul a kényszerbetegségek közül is a fertőzésektől, kórokozóktól való félelem a leggyakoribb.

Bővebben:

[link]

2015. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!