Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha idegesek vagytok valami...

Ha idegesek vagytok valami miatt, Ti is fáztok?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen rossz hírt kapok, vitázok valakivel mindig reszketek... Nektek volt már ilyen?
2010. márc. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Nálam majdnem minen ilyen alkalommal igy van! Nem csak, hogy reszketek,fázok de tiszta hidegek lesznek a kezeim!
2010. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, én a felvételi előtt már egy nappal reszkettem, pedig nem is izgultam (vagy csak tudat alatti volt a z idegesség). Vagy ha ideges vagyok hideg lesz kezem, lábam.
2010. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen én is mindig fázok ha ideges vagyok, és remegek is, ezért mégjobban fázok, és így még jobban remegek, ami hát nálam nem ritka:D
2010. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
igen, nekem is van ilyen, ha veszekszünk a párommal, akkor mindig ráz a hideg, reszketek, még a hangom is remeg, vacognak a fogaim. és nagyon szomjas is leszek... lehet tenni ellene valamit?
2010. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,hogy lehet -e ellene tenni... Mindenesetre,ha lehet, akkor jó lenne tudni,hogy mit...
2010. márc. 20. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem fázás, hanem remegés. Viszont mindig a hidegre fogom. :)
2010. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen! Szinte mindig meleg a kezem, meg minden, ha viszont ideges vagyok vmi miatt, teljesen kihűl, úgyhogy mondhatni, rám van írva az idegesség XD
2010. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mi miatt vagyok ideges. Ha egy vizsga miatt izgulok, akkor mindig fázom, és ahogy írtad, reszketek, viszont ha veszekszem valakivel akkor meg olyan érzésem lesz, mintha forró vassal égetnének belülről, és remegek mérgemben.
2010. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lett rá végül valami megoldás? Nekem nem olyan rég kezdődött... Pár hónapja van ez, hogy ha felidegesít valami akkor borzasztóan elkezdek fázni és remegni.
2021. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!