Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlani tudnátok, Csongrád...

Ajánlani tudnátok, Csongrád megyében (esetleg Szegeden) a jó pszichiátert? (. segítség. )

Figyelt kérdés

Mániás depressziót azaz bipoláris affektív zavart állapítottak meg nállam az orvosok, de ez már jó rég volt.

Jelenleg a csodállatos kezelő pszichiáterem Zypadhera injekciót és Litium tablettát ad Nekem...

Az a baj, hogy ettől depressziós vagyok, de ez még a kissebb gond!

Annyira reszketek tőle vagyis reszketnek a végtagjaim és a fejem, hogy talán ez rosszabb mint a betegség...

Az orvosom azt mondja valamit valamiért, de szerintem legalább lenne olyan opció, hogy kevésbé reszkessem vagy kevésbé legyek depressziós, de sajnos szerintem ezt az ő kezelése alatt nem fogom elérni...

SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES...

Olyan csongrádmegyei pszichiáterek nevére, elérhetőségére lennék kíváncsi, akik eredményesen kezeltek ilyen betgsegben szenvedő páciensek...

!!!érdekelne még jó reszketés elleni gyógyszerek, terápiák neve...!!!

Előre is köszönöm szépen!


2010. márc. 11. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

a pszichiátriai gondozóban szegeden, dr. kiss-szőke anna nagyon szimpatikus és korrekt pszichiáter, csak ajánlani tudom.

azt nem tudom, mennyire eredményes a te betegséged gyógyításában.

esetleg érdemes lenne valami magánrendelésre menni...

2010. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!