Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha egyszeruen ezt...

Mit tegyek, ha egyszeruen ezt nem tudom feldolgozni? Hogy jussak ezen tul?

Figyelt kérdés

Evekkel ezelott megismertem egy sracot. Azota (4 es fel eve) meg vagyok gyozodve, hogy o az igazi. Annyira hozza huz a szivem. Szeretem a humorat, lazasagat, egyszeruen mindent.

De mindig is mondtak, hogy nagy nocsabasz. Tudtam, de nem akartam elhinni, azt hittem, nem csak par alkalomra kellenem neki. De az utobbi idoben tudatosult bennem, hogy tenyleg csak par alkalomra kellenek neki, megvaltozni nem valtozna meg miattam, viszont hiaba probalok keresni valakit magamnak,nem megy. Egyszeruen nem birok tole elszakadni, pedig amit o tudna nekem adni, aki keves. Nekem nem eleg par ejszaka. Mit tegyek, teljesen el vagyok veszve. Ezek utan hogy merjek meg hinni az erzeseimnek, ha most ennyire mellefogtam?

22L, a srac 33


2015. szept. 2. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor ne legyél ennyire beképzelt. Miért hiszi minden nő magáról, hogy bár őelőtte 100 nő nem tudta "megfogni" és megváltoztani, de majd pont ő igen? Mivel lennél te különb az összes többi exénél? Egy kis emberismeret sem ártana, a "rosszfiúk" bár izgalmasak, de nem változnak, téged ugyanúgy kihasználnak és becsapnak, mint az összes többit, mert miért ne... tehát ha valakiről még tudod is, hogy rosszul bánik a nőkkel, vagy általában az emberekkel, akkor ne gondold, hogy majd te leszel a kivétel, akit a tenyerén fog hordozni. Kb. ennyi a "titok". Nem a sors, meg igazából nem is a férfi hibája, ő nem ígért neked semmit, te hitetted el saját magaddal, hogy ez majd most komoly lesz, mert te úgy akarod.
2015. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nőcsábász, de azért a szerelemre ő is biztosan vágyik. Főleg 33 évesen, lassan biztos szeretne már egy tartós kapcsolatot. Ennyi idősen már családot kéne alapítania, ha nem akar lemaradni...

Ettől függetlenül, ha küldtél már neki jeleket, sőt, ha tud is az érzéseidről, és mégsem közeledik feléd komolyan, akkor azt nem lehet erőltetni, akármennyire is ragaszkodsz hozzá.

Próbálj meg túl lépni rajta, de ne úgy, hogy mást akarsz helyette keresni, mert az úgy nem megy. Önmagaddal kell boldognak lenned, egyedül, és ha arra képes leszel, akkor el tudod majd engedni őt.

2015. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ezek utan hogy merjek meg hinni az erzeseimnek?"


Nagyon egyszerű dologra kell figyelned.


Jóképű, nagy dumás, laza, humoros, rámenős csávó = nőcsábász

2015. szept. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó nagy gyökér vagy ha egy ilyenre vesztegeted értékes éveidet
2015. szept. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!