Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz, hogy hiába előnyös a...

Igaz, hogy hiába előnyös a külsőd, ha nincs önértékelésed?

Figyelt kérdés

Sosem volt önbizalmam. Kivétel nélkül azt mondják, hogy szép és okos vagyok. Egy esküvőre gyönyörű, uszályos alkalmi ruhát vásároltam, gyönyörű sminkkel és derékig érő göndör hajjal jelentem meg... Senki nem foglalkozott velem. Akkor kezdtem elgondolkodni rajta, hogy igaz lehet, hogy az önbizalom, és az ebből fakadó kisugárzás viszi előrébb az embert? Kérem, hogy aki csak beszólna vagy nem adna normális választ, az inkább menjen tovább szó nélkül, mert nekem tényleg segítségre van szükségem. Köszönöm!


29/N


2015. szept. 22. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, gyakran kerülök olyan helyzetbe, hogy még szemkontaktusba sem tudok keveredni egy nővel, nemhogy szóba elegyedni vele.

És van, aki olyan biztatóan pillant vissza rám, hogy görcs nélkül odalépek megkérdezni, hogy meginvitálhatom-e egy kávéra.

Szóval lehet valaki szép, és hideg, és lehet átlagos, de barátságos. Ehhez persze békében kell lenned önmagaddal.

2015. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindent leírtál, nem sok megválaszolnivaló maradt. Igen, az önbizalom kisugárzást biztosít. Ha önbizalmad van, nincs szükséged külső megerősítésekre, mert belülről jön a megerősítés. Viszont jólesik a külső is...
2015. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!