Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pozitív/ tapasztalt/erős....

Pozitív/ tapasztalt/erős. Stb. emberektől kérek bíztatást, tanácsot, ötletet, bölcsességet. Stb. : Hogyan tudnám összeszedni magam, nem tudok a sarkamra állni, és úgy érzem, hogy folyamatosan belém rúgnak?

Figyelt kérdés

az előző tanévben végeztem egy szakközepes osztályban,

évvégén megnuktam matekból, és érettségiből pedig csak két tantárgysikerült,épp kettesre....

A most szeptembertől induló tanévben egy technikusit kezdtem el, de az orvosi alkalmasságivizsálaton elbuktam....(tavaly öngyilkosságot kíséreltem meg...) ezért szakmát akartam választani, de a városban ahol élek sehova nem vesznek fel....

úgy érzem ,mintha ezt direkt csinálnák velem.... kapom az újabb- és -újabb pofonokat..... teljesen igazságtalanul.... becsapnak folyton és a végén meg összeomlok....

nagyon gyenge vagyok úgfyérrzem és nem igazán bírom a bántásokat....

lenne célom a továnn tanulás terén,de úgy érzem ,hogy soha nem tudnám megvalósítani, mert hülye vagyok és gyenge lelkileg.... és fogalmam sincs hogyan erősödjek meg.... valahogy nem megy....

könnyebb lenne, ha nem rugnának belém folyton, és végrerendeződne ez a problémám.... de nem tudom mihez kezdjek....



2015. szept. 24. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata tanácsait meghallgatod? Úgy érzed hogy direkt szemétkednek veled? Hát jóhogy! Az emberek mindig megtalálják azt akivel ezt lehet csinálni, ha pl olyan lennél mint én tuti nem csinálnák mert nem érnének vele célba. Állandóan kapod a pofonokat... Ki nem? Nem az számít hány pofont kapsz az élettől hanem hogy mennyi az ami után képes vagy talpon maradni, vagy ha már padlóra kerültél képes vagy-e felállni, és menni tovább. "teljesen igazságtalanul" az élet már csak ilyen, mocskosul igazságtalan. Az hogy folyton becsapnak annak oka van, ezt hidd el pszichopataként én tudom a legjobban (ebből a szempontból tudod, én vagyok az a bizonyos gonosz ember)Ha meg látok valakit egyből le tudom szűrni azt hogy, át tudom-e vágni, ez kisugárzás. Ha egy ember bizonytalan, az befolyásolható és ha tényleg az, akkor MANIPULÁLHATÓ. Én mint a nagyon rossz pedig azt csúnyán ki is fogom használni, ha valakinek meg folyamatosan a vérét szívják törvényszerű hogy egy idő után elájul "összeomlik" Ezt kell időben észrevenni és lecsapni a szúnyogot. Hogy hülye vagy-e? hát nem tudom... ha ilyeneket írsz biztos. Egyébként az jó hogy vannak céljaid, de a célokhoz vezető utat is meg kell találni, és érd el azt hogy ez az út legyen az ami boldoggá tesz, nem a végcél.Jah és még annyi, hogy egy ember attól hogy rugdossák csak erősödik, de úgy látom neked még hiányzik egy pár seggberúgás és pofon az élettől.
2015. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem az élet igazságtalan, hanem az emberek....

de ha igazságtalanul, jogtalanul kiabálnak velem, azt szerintem nem kötelező elviselni..... azért viselkedhetnénk is kicsit.... nekem az a gondom szerintem, hogy nem tudom magam megvédeni, pedig szívesen kiállnék és megmondanám a frankót... csak nem merem... nem tudom egyszerűen nem vagyok az a fajta aki visszaszól....

2015. szept. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!