Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyítható otthon a szociális...

Blackmetalmate666 kérdése:

Gyógyítható otthon a szociális fóbia, vagy szakember nélkül nem megyek semmire?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben annyira elhatalmasodott rajtam, hogy buszra és boltba menni se tudok tőle.Semmi olyan helyre nem járok, ahol láthatnak.Az az érdekes, hogy tudom, hogy különleges vagyok, nem kellene ennyire félnem az emberektől.Sőt!A 99.9 %-uk sokkal butább, tudatlanabb mint én, de ennek ellenére nem merek kimenni.

2015. szept. 24. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi itt a gyk-n a 99,9% hoz tartozunk. Sok sikert.
2015. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Voltam hasonló helyzetben, csak én pánikbeteg voltam és rosszulléttől való félelem miatt nem mertem menni sehova, de a lényeg ugyanaz.Ezen semmiféle áter nem fog változtatni, sem dilibogyó.Egyetlen megoldás, hogy igenis emberek közé mész, akkor is ha négykézláb! Minél többször küzdesz mega félelemmel és mész emberek közé, annál kisebb lesz és végül eltűnik örökre, csak akkor szabadulsz végleg, ha magadtól leküzdöd.

A hit a másik fontos dolog!Kell egy hit, ami biztos kapaszkodód lesz.

2015. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!