Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nervenpflege-t ha reggel is...

Nervenpflege-t ha reggel is veszek be és napközben is, akkor nem leszek túl fáradt/álmos egész nap? Vagy csak nyugodt leszek, kevésbé stresszes?

Figyelt kérdés
Mert az írja, hogy napi 3X 1-3 tabletta, de ha beveszek reggel 3-t, attól nem leszek túl fáradt? Esti elalváshoz nem baj ha segít, de napközben nem teljesíteni kellene valamit, nem kómásnak lenni :D
2015. szept. 28. 15:59
 1/2 A kérdező kommentje:
*napközben meg teljesíteni kellene valamit
2016. jan. 5. 13:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem annyira nagy hatást ha csak egyet vettem be.

este meg 3-t szedtem az segített egy kicsit.

Ha teljesíteni kell, de nyugodt szeretnél maradni inkább menj el reggeli jógára. vagy egy héten egyszer szaunába. ezek többet érnek.

Nekem volt súlyos alvászavarom, akkor nem volt elég a Nervenpflege..enyhébb esetekben rásegíthet elalvás előtt.

Egyébként fejben dől el, hogy nyugodt tudsz-e lenni, csak ezt nem olyan egyszerű megcsinálni, főleg ha olyan feladatok vannak , élethelyzet.

2016. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!