Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az hogy akár hová...

Mitől lehet az hogy akár hová megyek dolgozni. Reggel semmi kedvem nincs menni meg egész nap attól félek hogy mikor b@sz le a főnököm?

Figyelt kérdés
apámtól kértem nyugtatót rivotrilt adott jó volt meg nem volt semmi bajom.de hallottam hogy nem túl jó gyógyszer.mi a véleményetek?

2012. nov. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
így neveltek gondolom
2012. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet...az a baj hogy nem is nagyon volt ki neveljem.apám mióta emlékszem beteg...anyámat meg nem érdekli semmi.de én eggyáltalán nem akarok ilyen lenni szinte nem is volt olyan munkám ahol 8 órát dolgoztam majdnem mindenhol 12 volt ahol szombat vasárnap is...egyébként 22 éves vagyok...
2012. nov. 12. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehet állati nagy marhaságot írok, de megpróbálnám szándékosan elérni, hogy lecsesszen a boss és talán úgy az segítene legyőzni a félelmet, meg tuningolnám az önbizalmamat :)
2012. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez hülyeség tényleg...akkor ért valamit mikor mondtam neki hogy ott hagyom az egészet.senki nem mer neki szólni.munkatársam mondta hogy utána nem is nagyon szólt nekem kb. egy hónapig mondjuk ezt én is észre vettem de utána ugyan olyan volt...csak az a baj hogy van egy bamba gyerek az mindig felidegesíti és minket b@sztat
2012. nov. 12. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán igyekezz a munkád rendesen ellátni. De legalább próbáld meg. Vagy kérd meg a főnököt, hogy segítsen, mert te szeretnéd a dolgodat jól ellátni.
2012. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hülyeség volt feltenni a kérdést!ilyen idegbeteg emberrel szerintem még nem is találkoztatok,nemhogy még vele dolgozni.egyszer mondtam neki hogy segítsen már oszt leordította a fejem!na az volt az egyik amikor ott akartam hagyni
2012. nov. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!