Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lehetek? Nagyon...

Depressziós lehetek? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista lány vagyok. Úgy érzem pár hónapja, hogy kezd minden összecsapni a fejem felett. A barátaim egyre kevesebbet foglalkoznak velem, többen cserben hagytak.

Nemrég összejöttem egy csodálatos fiúval, akit csak hétvégente látok, ráadásul korábban elég nagy nőcsábász volt, ami miatt félek, hogy otthagy. Szerintem kezdem őt kikészíteni, hisztis vagyok, mindent felfújok, veszekszem vele, nagyon érzékenyen reagálok mindenre, pedig tudom, hogy én alapból nem ilyen vagyok.

A tanulás pedig végeláthatatlannak tűnik. Már minden nap sírok miatta, mindig fáj a fejem, ideges vagyok állandóan. Hogy őszinte legyek, legszívesebben meghalnék. De tudom, hogy ez nem megoldás.

Mit tehetnék? Üljek le vkivel beszélgetni? Úgy érzem senki sem szeret. :( Vmi kedélyjavítót nem lehet kapni? Gondolom érettségi után elmúlnak a rossz érzések, de az még 3 hónap. :( Ha vkinek mindent elmondanék, az segítene? Most olyan, mintha egy burokban élnék, senkinek nem beszélek erről.


2010. márc. 14. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A sráccal szemben változtasd meg a taktikád, mert ha ő elhagy, akkor aztán tényleg "összecsapnak a fejed felett a hullámok."

Nehogy azt hidd, hogy érettségi után elmúlik minden, és happy lesz az élet. Én is ezt hittem. Most pedig májusban fogok vizsgázni, ahol 60%tól kettes (érettségi 20%-tól, szóval a hülye is átmegy!!!).

Tanulj, de csak ameddig bírod, nem kell magadat halálra hajszolni. Én gimiben 4 évig bukdácsoltam, mert folyton tanárváltás volt, stb, lázadtam, nem tanultam. Féltem az érettségitől, aztán olyayn lazán átmentem, hogy észre se vettem. 4es átlaggal. Szóval próbálj meg lazítani egy kicsit, vissza fogod még sírni ezt az időszakot (én is visszasírom.)

20L

2010. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb.így érzem magam én is.
2010. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te is érettségizel? :S
2010. márc. 14. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem Dórának hívnak véletlenül?

2010. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. márc. 15. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
amiket leírtál tüneteket azok igazak mind a depresszió tüneteire, minél elöbb fordulj oroshoz mielött még elmérgesedne a dolog
2010. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
mért nem találkoztok hétközben is ?
2010. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs itthon, dolgozik. :S
2010. márc. 18. 19:59
 9/11 anonim válasza:
Mért nincs inkább veled ? egész héten dolgozik ? hétköznapokban mért nem tud meglátogatni ?
2010. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mért nem költöztök össze egy albérletbe ?
2010. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!