Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lehetek? Nagyon...

Depressziós lehetek? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista lány vagyok. Úgy érzem pár hónapja, hogy kezd minden összecsapni a fejem felett. A barátaim egyre kevesebbet foglalkoznak velem, többen cserben hagytak.

Nemrég összejöttem egy csodálatos fiúval, akit csak hétvégente látok, ráadásul korábban elég nagy nőcsábász volt, ami miatt félek, hogy otthagy. Szerintem kezdem őt kikészíteni, hisztis vagyok, mindent felfújok, veszekszem vele, nagyon érzékenyen reagálok mindenre, pedig tudom, hogy én alapból nem ilyen vagyok.

A tanulás pedig végeláthatatlannak tűnik. Már minden nap sírok miatta, mindig fáj a fejem, ideges vagyok állandóan. Hogy őszinte legyek, legszívesebben meghalnék. De tudom, hogy ez nem megoldás.

Mit tehetnék? Üljek le vkivel beszélgetni? Úgy érzem senki sem szeret. :( Vmi kedélyjavítót nem lehet kapni? Gondolom érettségi után elmúlnak a rossz érzések, de az még 3 hónap. :( Ha vkinek mindent elmondanék, az segítene? Most olyan, mintha egy burokban élnék, senkinek nem beszélek erről.


2010. márc. 14. 20:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, nem szeretnék összeköltözni még senkivel. Amúgy meg nem vagyunk milliomosok. És ő hétközben itthon sincs a munka miatt.
2010. márc. 19. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!