Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok zenétől elbutulhat?

Sok zenétől elbutulhat?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2010. márc. 14. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ki???????????
2010. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, egy kicsit rosszul fogalmaztam. Szóval ha valaki sokat hallgat zenét, az elbutulhat?
2010. márc. 14. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Tessék???
2010. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem a mai divatos,ostoba vagy trágár szövegű zenét hallgat,hanem pl.komolyzenét,akkor biztos nem butul el.
2010. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta nagyon sokat hallgatok, de még nem butultam el. :D Vagyis nem mondták. Sőt, ez is a műveltség része, ismerni egy csomó féle zenét.
2010. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak megkérdeztem, csak sok zenét hallgattam és kicsit furcsán éreztem. :D
2010. márc. 14. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mit hallgatsz? Komolyzenétől, normális zenétől biztos nem. Azt érzed tőle, hogy az érzelmeidre hat, ez nekem is van, ha sokáig hallgatom ugyanazt, hogy "belassulok", mert dugig vannak az érzelmeim, a gondolataim a zenével. De ez nem rossz, csak kicsit szokatlan érzés. Ha zavar, tarts rádiócsendet egy ideig :D
2010. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én elbutultam tőle (normális zenék)

az érzelmeim átvették az uralmat a józan eszem fölött :D

egyébként ez nem teljesen igaz, de bizonyos mértékig igen..

2010. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!