Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dadogok, de eddig nem volt...

Dadogok, de eddig nem volt jellemzo, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb masfel eve elkezdtem nagyon de tenyleg, NAGYON dadogni.Az esetek 70%-ban elottem egy mondat, de bele se tudok kezdeni, egyetlen hangot sem vagyok kepes kiejteni. Regebben viszont kiemelkedo volt a szavalo keszsegem.. Mit tudnek ez ellen twnni? 16/F
2015. szept. 30. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem sikerül feloldani, akkor pszichológus és logopédus segítsége. Én 3 hónapig dadogtam egy súlyos lelki trauma miatt, de sikerült túl lennem rajta és egyik napról a másikra elmúlt, visszatért a normális beszédem.

Remélem hamar rendbejössz :)

2015. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer szerintem ,főleg ha eddig nem dadogtál. A)önbizalmat szerzel magadtól,elhiszed hogy képes vagy legyőzni a lroblémáid B)pszichológushoz mész
2015. okt. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!