Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Gyakran azon kapom magam,hogy amolyan torokhangon,zümmögő hangot adok ki magamból. Gyermekkorom óta fenn áll ez a "szokásom". Ez lehet autizmus vagy más szellemi betegség?
2015. okt. 5. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmi bajod. És mi lenne, ha dúdolnál, vagy énekelnél? Csak úgy - lehet, hogy hiányzik.
2015. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szoktam azt is. Ezt a zümis dolgot csak otthon szoktam,egyedül. Társaságban nem jön elő,tudom magam kontrollálni.
2015. okt. 5. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kiskorom óta ilyen hangokat adtam ki néha,de egy éve, 15éves koromban abbahagytam, és mostmár nem csinálom és nem is érzek rá késztetést. Azt nem tudom miért csináltam, de szerintem majd neked is elfog múlni.
2015. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen hangot legjobb tudomásom szerint az autisták adnak ki.
2015. okt. 5. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

rossz a tudomásod, nincs ebben semmi kóros, és ne is beszéld be magadnak

lehet, hogy azért zümmögsz, hogy jelenbe hozd magad - azt ugyanis a jelenben teszed és hallod is egyszerre

2015. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző életedben nem lehet, hogy méh voltál vagy dongó ?
2015. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyerekként "repkedtem" ha örültem, vagy izgultam. Most tudtam meg, hogy ez is "betegség" addig mig jól érzed magad nincs baj.
2015. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!