Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlana valaki (jó) pszicholó...

Ajánlana valaki (jó) pszichológust Nagykanizsán?

Figyelt kérdés

Már össze-vissza keresgéltem, de csak egyetlen egyet találtam, ő pedig nem elérhető; a többiek akiket dobott a net, azok meg elsősorban gyerekpszichológusok.


Pszichiáter is jöhet, ha valóban csinál terápiát és nem csak gyógyszereket írogat fel.


2015. okt. 16. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Talán találsz közelit, sok sikert

2015. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Köszönöm, de sajnos nem volt közeli. :(
2015. okt. 19. 16:31
 3/4 Benedek Adrienn válasza:
100%

Pszichiátert tudok ajánlani Dr. Herczeg Zsuzsanna...én hozzá jártam és nagyon jó. Időpontot kell kérni, sokan járnak hozzá szóval nem egyszerű.

Pszichológus...Sipos Edit...igaz h ifjúsági és gyermek, de felnőttekkel is foglalkozik.

2015. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Azóta már találtam egyet, aki kicsit fura, de jó szakember.


Herczeg Zsuzsannánál is jártam, nem vagyok jó véleménnyel róla. Vizsgálat nélkül felírt olyan gyógyszert, amitől olyan mellékhatásaim lettek, hogy majdnem kórházba kellett vinni, de megúsztam egy háziorvossal.


Igazából mint sok orvos ebben az országban, ő is elsősorban a pénzre utazik a tapasztalataim alapján. Persze ettől függetlenül kedves, csak csapnivaló szakember szerintem.

2015. dec. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!