Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó pszichológust és esetleg egy tényleg jó pszichiátert Nagykanizsán, vagy közvetlen közelében?

Figyelt kérdés

Depresszió, szociális fóbia és szorongás (korábban már más városban diagnosztizált) lenne a problémám, amivel hozzá fordulnék.


Elég fontos lenne.



2015. máj. 11. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pszichológus, de lelki dolgokkal foglalkozom. Most végeztem metafizikai trénernek (alternatív gyógyász, stressz terapeuta és önbizalom-önismeret fejlesztő tréner egyben). Annyi, hogy én Nagylengyelben tudnálak csak fogadni (Zalaegerszeg mellett).
2016. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó régi kérdést sikerült találnod. Perpillanat Nagykanizsán lakom (még mindig), de ha sikerül állást váltanom, akkor Zalaegerszegen fogok dolgozni és akkor vissza tudok költözni, haza (ami pont arrafelé van, pár faluval odébb). Úgyhogy majd meglátom.


Ja és a kérdést annyiban frissíteném, hogy végül találtam egy pszichológust Kanizsán akihez október óta jártam, de végül otthagytam idén áprilisban, mert nem vált be.

2016. jún. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!